«Несплачений» кредит

Валентина  Ліскевич Валентина Ліскевич
16 июня 2015, 13:53
Мною було отримано товарний кредит в ПАТ «Дельта Банк». Працівником банку відповідно до п. 4.1.2 договору між УДППЗ «Укрпошта» та АТ «Дельта Банк» №934-33 від 07.02.2013 мені біло запропоновано сплачувати кошти за кредитом через відділення УДППЗ «Укрпошта». 50% коштів по кредитному договору були сплачені мною через відділення Укрпошти (останній платіж 24.03.15), а залишкова сума безпосередньо у відділенні банку 15.04.2015.
Незважаючи на те, що сума кредиту згідно договору була погашена мною в повному обсязі та достроково, працівники Дельта Банку повідомили мені, що Укрпошта не перерахувала кошти на рахунок Дельта Банку, що, в свою чергу, привело до «порушення мною строків сплати платежів». Зважаючи на це, Дельта Банк почав нараховувати мені штрафні санкції.
Я надавала у відділення банку оригінали та копії платіжних документів, що засвідчують повноту сплати кредиту, але працівники банку не зважають на це та продовжують дзвінками і в особистому спілкуванні залякувати мене штрафними санкціями, змушуючи сплатити «заборгованість» по кредиту та вже нараховані штрафні санкції.
Порадьте, будь ласка, як вирішити дане питання?
16 июня 2015, 14:17
Валентина Ліскевич, дійсно з 7 лютого 2013 року був укладений договір між Дельта Банком та Укрпоштою про прийняття та переказ платежів клієнтів Банку. Незважаючи на це з березня місяця Укрпошта не виконувала свої зобов'язання перед Банком, про що свідчить офіційна позиція, яка опублікована на сайті ФГВФО від 14 квітня 2015 р.
В даній ситуції рекомендуємо перевірити надходження цих коштів на Ваш рахунок в Контакт-центрі Банку, звернувшись одним із канів зв'язку:
— за телефонами: 0 800-500-600, 044-428-95-95;
— через форму зворотного зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Якщо кошти надійшли, у Вас є можливість подати заяву на сторнування штрафних санкцій у зв'язку з тим, що з боку Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» не був здійснений своєчасний переказ грошових коштів.
Якщо платіж не був перерахований в Банк, рекомендуємо звернутися до відділення Укрпошти та ініціювати повернення коштів.