який вклад вважається нікчемним?

naranga naranga
9 апреля 2015, 08:40
питання до дельта банку_ який вклад вважається НІКЧЕМНИМИ, як вкладники повинні були дізнаватися, що після признання банка неплатоспроможним перевкладати далі не треба було? я звичайний робітник-законослухняний громадянин, не розуміюсь на ТА та банківській справі.
9 апреля 2015, 08:45
naranga, за консультацією з таких питань рекомендуємо звертатися до Фонду гарантування вкладів.

naranga
naranga
9 апреля 2015, 08:57
Алина, Киев
Я ж перевклада депозит у вас(дельта банку) а не в ФГВ, ви не сказали, щоб не первкладала, бо в банка проблеми!!! то ви відповідайте, будь ласка, як я мала дізнаватися що в вас проблеми? може ви мали сповістити вкладників?
paulball
paulball
9 апреля 2015, 11:44
Если вы не дробили или вы один из участников дробления, то к вам вопросов не должно быть. Но и само дробление ничего не нарушает, а вот даже разговоры ФГВ на эту теиу это нарушение наших конституционных прав
9 апреля 2015, 11:59
ігор, одумайтесь!
А коли вони їх не порушували, мої кошти, як хочу так і ними розпоряджаюсь… я ж не лізу в кармани чужі, це МОЇ гроші, а от дехто лізе в людські, тим самим порушуєчи заповіді і закони
9 апреля 2015, 12:05
Харьков
Нікчемним вважається такий вклад — який таким визнало керівництво ФГВФО.
9 апреля 2015, 12:13
ігор, одумайтесь!
А який керівництво визнало нікчемним?
9 апреля 2015, 12:24
Харьков
Справа в тому, що ФГВ ще не склав остаточний список на отримання коштів. Ще ніхто не може на 100% знати, що його вклад не визнають нікчемним.
9 апреля 2015, 12:30
ігор, одумайтесь!
Не розумію по яких критеріях можна обгрунтувати нікчемний вклад, якщо він вкладений в банку
9 апреля 2015, 12:33
ігор, одумайтесь!
І де була інфа про неплатоспроможність банку? в такому випадку весь персонал(!!!!!) і не тіільки, має притягуватись до крим. відпоовідальності