Щодо припинення повноважень Голови та Членів Ради Директорів АТ «Дельта Банк»

disc84 4 марта 2015, 9:21
2 березня 2015

Рішенням Спостережної Ради АТ «Дельта Банк» від 27.02.2015 року припинено повноваження Голови Ради Директорів АТ «Дельта Банк» пані Попової Олени Юріївни.

Також було припинено повноваження наступних Членів Ради Директорів Банку:
Березовський Євген Наумович
Фіглус Марцін Мар’янович
Бегунов Андрій Борисович
Чирва Світлана Миколаївна
Козирицький Сергій Вікторович

02 березня 2015 року — останній день здійснення повноважень на відповідних посадах.

27 лютого 2015 року — останній день здійснення повноважень у зв’язку із припиненням всього складу Спостережної Ради та Ревізійної Комісії АТ «Дельта Банк», відповідно до поданих заяв (за два тижні до дати припинення повноважень).
— Источник -сайт банка — deltabank.com.ua/press/news/2015/03/2135/

ВОПРОС — если они написали заявления за две недели до окончания своих полномочий, то это делалось целенаправленно, т.к. им было известно о введении ВА.

Следовательно банк и его ТОП-менеджеры занимались обманом и мошенничеством, что влечёт за собой в том числе уголовную ответственность.
В противном случае это служебный подлог и все заявления написаны «задним» числом в попытке избежать ответственности.
Считаю, что необходимо немедленно начать криминальное преследование этих должностных лиц и взять с них подписку про невыезд.

Svetic77
Svetic77
4 марта 2015, 10:13
Я також звернула на це увагу, так як була в ДБ 27 лютого і писарчук з ДБ божилися, що введення ТА — це неправда. Тримають простих людей за лохів як банки, так і керівництво держави.
Ridge
Ridge
4 марта 2015, 10:13
При чем тут 2 недели? В банк ввели ВА

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Щодо припинення повноважень Голови та Членів Ради Директорів АТ «Дельта Банк»