Тимчасова адміністрація. А може і не погано було б ?

pvb 19 февраля 2015, 9:18
Дуже багато коментів на цьому форумі з приводу того: вводити чи не вводити в ДБ тимчасову адміністрацію (ТА).

Скажу від себе: так, ТА — це не дуже добре, так як припиняються всі виплати, після закінчення її роботи банк починає виплати.

Так, можливо, цей процес буде досить довгим — три місяці, півроку кажуть, що тут ДБ — системний банк).

Так, виплачує гроші в сумі не більше 200000 грн.

АЛЕ ВИПЛАЧУЄ!

У мене зараз гривня + валютний депозит в сумі майже дотягують до 200000 грн.

Я вже місяць не можу НІЧОГО отримати, так як у відділенні (Київ) виплачують всього по 50 грн, і то, коли проходиш біля цього відділення — то кажуть, що ще з ночі там записуються в чергу і на всіх навіть тих нещасних 50 грн не вистачає.

І ТАКА «картина маслом» буде ще невідомо скільки продовжуватись.

Так що все-так краще: нехай отака тягомотина буде до тих пір, поки солодка TWIX-парочка «Колька & Валєрія» всі бабки ваші в офшори переведуть чи нехай введуть ТА і через півроку Фонд почне виплати?

У мене досить багато знайомих ще по Укрсоцбанку, які у свій час перейшли в команду Лагуна-Попової в Дельту.

В тому числі і знайомі як у бек-офісі, так і у ІТ-департаменті.

Зараз вони говорять, що народ масово звільняється із Дельти — хто куди може.

Про те, що проводяться роботи по переходу на якийсь там «власний процесинг» — ТУФТА повна, ніхто ніяких подібних робіт не виконує ще із літа минулого року.

коли появилась така інформація.

Тому те, що ТА в цей Банк введуть — це просто питання часу, причому не такого вже і довготривалого.

Жаль, а був колись непоганий банк.

19 февраля 2015, 9:39
А у кого сума більша? Я 2 роки складав на придбання житла. І це був не депозит а поточний рахунок. Зараз можу все втратити. З якого переляку я маю дарувати 2 роки життя цій сволоті?
19 февраля 2015, 9:39
Как по мне так ТА однозначно интересна тем, у кого вклад до 200 тыс. Лучше подождать даже пол года и получить свой вклад в полном объеме, чем ежедневно проходить эту унизительную процедуру выдачи 50 грн. У кого больше чем 200 или значительно больше чем 200 (например 300 тыс. дол), для них ТА это потеря всех своих сбережений, т.к. 200 тыс. грн и 300 тыс. дол. — суммы абсолютно несопоставимые. Таким вкладчикам ТА не нужна, все что угодно, национализация, слияние с другим банком, продолжение агонии, только не ТА! Так что, каждому свое.
Sergey62
Sergey62
19 февраля 2015, 9:48
У меня до 200 и мне ТА тоже очень не хочется.
Есть горький опыт по Вабу.
19 февраля 2015, 9:50
Ну, от і виходить, що людей грабує не банк, а держава.
19 февраля 2015, 10:17
Ну да, а банкиры белые и пушистые… Давайте дружно им посочувствуем!
19 февраля 2015, 9:51
Я тоже согласна и полгода и год и больше ждать, чтобы банк выжил и я смогла воспользоваться многолетними накоплениями и получить их в валюте, а не в гривнах.
Судя по отзывам, здесь больше тех, у кого вклады и в валюте и по новому курсу они влезают в 200 тысяч. Вот и хотят они их побыстрее получить даже в гривне.
А с временной выплаты растянутся на какое-то время и, может быть, им тоже выгоднее было бы молиться о выживании банка, чтобы получить все в валюте.
19 февраля 2015, 10:08
Так то оно так, только вот беда-в лучшем случае выплаты по Дельте через год начнутся.
19 февраля 2015, 10:14
У меня суммарно 200т.грн., посему ВА меня устраивает. Но что чувствуют люди, которые ложили не 300тыс долларов, как выше писали, а 25тыс. дол. (эквивалент 200тыс.грн.)????
Вот сейчас они получат 8тыс. дол. вместо 25тыс…
19 февраля 2015, 10:17
Іх просто пограбували. Гадаю, доречно запитати де грошики у пана Лагуна та Гонтаревої.
Миха Сааков
Миха Сааков
19 февраля 2015, 10:24
«… де грошики у пана Лагуна та Гонтаревої… »
Где, где? Ну уж точно не в Караганде.
Эти голубки давно гнездышки (виллы) свили в Европе, а наши бабки перевели в офшоры. Дело за малым — остатки того, что в ДБлбанке осталось подчистиь и рвануть из Борисполя и помахать всем ручкой.
Бл@ди!
19 февраля 2015, 10:21
Во вконтакте ищите группу delta_help
19 февраля 2015, 10:37
Это не вам. кто-то спросил, не шучу ли я
19 февраля 2015, 10:35
В каждой шутке…
Я только в интернете, если что, могла бы что-то делать ради спасения банка.
Я очень долго копила эти деньги, я каждый день думаю о том, что почему перед майданом, когда закончился один депозит в дельте, я не переложила половину суммы в Приват. Собиралась, а потом взяла и продлила в Дельте. А летом 14 года я часть маленькую сняла и потом опять на год продлила, поверить не могла в худшие сценарии.
Я в шоке от варианта получить 200 тысяч гривен и все
BlondaD
BlondaD
19 февраля 2015, 10:23
Я теж маю надію на подальшу нормалізацію роботи банку. Готова почекати в усякому разі з доларами. В мене більше, ніж 200 тисяч і я теж не хочу втрачати чесно зароблені важкою працею гроші, які збирала дітям на навчання за кордоном.
19 февраля 2015, 10:48
За ваші гроші за кордоном навчаються діти Лагуна — фінансового генія :)
pmn19
pmn19
19 февраля 2015, 10:52
У него нет детей.
19 февраля 2015, 10:55
Бо він кастрат клятий та фінансовий імпотент
19 февраля 2015, 11:07
Он учился сперва на разведчика. Может он их удачно скрывает?
19 февраля 2015, 11:15
В яйцах?
19 февраля 2015, 11:18
І не буде, якшо гроші не поверне
19 февраля 2015, 17:14
У меня то сбережения в гривневом эквиваленте 200+ хотя на троих в декабре человек разбила, но не угадала с курсом… И с ФГВ судиться прийдется за признание вкладов на 3-х лиц никчемными. К тому времени как они мне реально заплатят квартиру уже не купишь…
19 февраля 2015, 17:34
На троих по 200 это 600 в лучшем случае или чуть больше 20 дол по нонешнему курсу, думаю, да, на квартиру не хватит
19 февраля 2015, 22:12
Если политика НБУ не изменится, а война незакончится то этого и на гараж в зоне АТО не хватит

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Тимчасова адміністрація. А може і не погано було б ?