Аферисти

SlavikLvov 15 февраля 2015, 16:15
Коли я вам не зміг заплатити кредит по причині того, що ви мені не віддавали валюту яка лежить у вашому банку, ви мені пеню виставили. А те що ви мені вже пів 6 місяців не віддаєте гроші, так це нормально. Вам треба пеню виставляти, ви чітко вказали в договорах коли я можу забирати відсотки і вклад, а самі не виконуєте своїх зобовязань. Ви шахраї і аферисти порушуєте 190 ст. кк.
15 февраля 2015, 16:59
SlavikLvov, у Вас є можливість подати заяву на продаж валюти на міжбанку у будь-якому відділенні Банку або знімати готівку у гривні за курсом каси.

15 февраля 2015, 16:22
Давайте на них в суд подадим
15 февраля 2015, 16:31
Мені нема чим платити адвокатам, Дельта банк вкрав всі мої гроші.
VseVzvesiv
VseVzvesiv
15 февраля 2015, 19:47
В прЫнципе можно без адвоката. Я судился. Но бумаги нужно оформлять правильно. Для этого нужен грамотный консультант. ПОШУКАЙТЕ! Может кто-то согласится за проценты от компенсации морального морального ущерба. Конечно образцы есть в интернете (в судах никаких образцов нет — отправляют к адвокатам). Так, что грамотный адвокат все-таки нужен. Мне дико повезло, в Киеве на улице Шелковичный был офис кандидата в депутаты, там пенсионеров возили на экскурсии (я с бабками и дедками посетил на экскурсию Верховну Раду). И была бесплатный юрконсультант Юля. (Как оказалась студентка 5 курса, но молодец). Но за год, что я судился офис закрылся. Лафа кончилась. Сотрудники и Юля растворились.
Portorg
Portorg
15 февраля 2015, 16:45
Наверняка Вам банк предлагал сливать валюту и погашать кредит.
15 февраля 2015, 16:52
Та вони навіть на обмін в межах банку не пішли, бо в них якісь проблеми з євро, я їм не доплатив з 3500грн в місяць, 69грн. Вони мені пеню виставили 250грн. Хай тепер мені заплатять пеню 300% від заборгованості від вкладів і відсодків по них.
15 февраля 2015, 17:46
Пишите письмо. Прошу Вас пыдготувати на видати через кассу Дельта банк на такое то число валюту по адресу такому то. Ценным письмом отправляете на центр банк. потом и потом. У вас хорошая ситуация можно сделать банк