УсЁ пропало чи як?

Student2015 9 февраля 2015, 9:58
Думаю, що я такий не один.
Звертаюсь до тих, хто попав у подібну ситуацію в цьому банку.
Зараз Дельта ввела правило: із карти (у мене «Ощадна №1) можна (якщо можна) щось зняти тільки у тому відділенні, де була відкрита картка.
У мене зараз така проблема. Я відкривав картку у Дрогобицькому відділенні (Львівська обл.) — по місцю проживання, яке у нас одне-єдине. Це в Києві — відділень пруд пруди, хоч зараз і це не допомагає.
Зараз я студент одного із київських вузів, навчаюсь за контрактом…
Мої знайомі сказали, що зараз у моєму відділенні записуються з ночі, щоб раз в тиждень зняти 500 грн — якщо вистачить.
І що на це мені скаже пан/і дельтабот? Щоб зняти 500 грн — мені треба їхати у Дрогобич?
Так мене із вузу виженуть.
Панове Лагун та Попова. У вас совість є?
9 февраля 2015, 10:04
Шановний Student2015,
повідомляємо, що Ви маєте можливість знімати необхідні Вам кошти в будь -якому, зручному для Вас, відділенні Дельта Банку.

Bulba
Bulba
9 февраля 2015, 10:10
Так студенте не треба було на майдани бігати, хотіли Європу, вот і куштуйте наслідки. Скажіть дякую тим кого ви до влади привели.
robikrom
robikrom
9 февраля 2015, 10:12
Та ви шо. А те що Лагун із сімї януковича, то нічого?
Тарас Бульба
Тарас Бульба
9 февраля 2015, 10:21
Тугодумок Bulba.
Таке враження, що в тебе в голові якщо є якась «извилина», так і ця від шапки.
А так — сам нік твій говорить, що в тебе в голові бульба, а не мозок.
Ти, мабуть, на Антимайдані стояв та із тітушками за 20 грн в Києві ошивався.
Якщо тебе так від Європи дуже мутить — так не пізно в паРашу рванути: під мобілізацію такі дибіли не попадуть, а якщо і попали б, то ти був би першим, від якого кулю в спину можна чекати. Давай, цілуй Х@йлу зад і вперед в рашу!
sokolok
sokolok
9 февраля 2015, 11:40
Якийсь чудакуватий студент, сам надав відповідь у своєму зверненні. А головне питання, яке ставить поважний пан — «чи є совість»? Чи це Дельта-бот, чи такого «спеціаліста» скоро відрахують із ВНЗ за загальну ерудицію та незнання елементарних речей.
Пане, Student2015, це питання можна було вирішити зробивши 1 дзвінок на гарячу лінію, а не строчити пустий пост на профільному форумі (http://deltabank.com.ua/ru/contact_center/).
Student2015
Student2015
9 февраля 2015, 13:00
Пане sokolok.
Якось «чудаковато судите саме ви: а ви пробували коли-небудь дзвонити на гарячу лінію?
По-перше, я студент, проживаю у гуртожитку, де немає можливості користування стаціонарним телефоном для виходу на гарячу лінію (0-800-500-600)
Пробував таку „процедуру“ здійснити із домашнього телефону у знайомих — півдня „тренувався“, результат НУЛЬОВИЙ: до них попробуй додзвонитись.
По-друге: якось із мого мобільного дзвонити до цих балаболів — повірте, досить накладно.
Пробував навіть і таке — результат аналогічний, більше 10 грн з'їло і кинув.
А те, що гундосить бот — »Ви маєте можливість знімати необхідні Вам кошти в будь -якому, зручному для Вас, відділенні Дельта Банку" — це вже клініка, пацієнт нездоровий на всю голову.
serg800
serg800
9 февраля 2015, 17:32
Гаряча лінія справді вже давно мовчить Знімати можна у деяких відділеннях, а деякі тупо відмовляють, бо картка не ними видана