Шантаж!

Ігор Козачок 4 февраля 2015, 13:44
Прийшовши в банк по чергові 200 чи 100 гривень, працівники на чолі з керівником Дрогобицького відділення Дельта Бнаку повідомили, що якщо не укладу новий Деп.Договір, то гроші буду бачити тільки раз в тиждень і то в сумі 100 гривень, якщо ж буде новий договір ,- то щодня буду утримувати по 100 гривень! Хіба ж це не ШАНТАЖ!!!
Прошу пояснення Дельти!

DeltaBank
DeltaBank
4 февраля 2015, 13:54
Шановний Ігор Жуков,
Ваше звернення зафіксовано Банком, інформація буде перевірена.
4 февраля 2015, 16:37
Невже Ви думаєте, що передзвонивши з Київа і рядовий керівник признає, що так говорив. Це ж дорога на біржу!
А на наступний раз прийдеться брати записуючий пристрій, бо Ваші працівники всерівно на біле кажуть, що це чорне.Дякую
helen123
helen123
4 февраля 2015, 14:02
Совсем оборзели.
Perseo
Perseo
4 февраля 2015, 14:08
Это не шантаж, а мошенничество со стороны как банка, так и отдельных его сотрудников.
4 февраля 2015, 15:55
Не стоит доверять ложной информации, уточняйте условия на горячей линии и в любом случае, подумайте прежде чем что-либо подписывать. В данном случае, Вас стараются обвести вокруг пальца, чтобы начальник отделения выполнил план по удержанию. Просто рассуждайте разумно. Всего доброго!
4 февраля 2015, 16:33
Дякую! Я і не збирався укладати нової угоди.
Питання стоїть в тому, як вище керівництво Дельти буде реагувати.
4 февраля 2015, 16:39
Можу Вам надати інсайдерську інформацію — вище керівництво реагувати ніяк не буде, окрім того, все це робиться, вірогідно, із прикриттям та вказівками «зверху». Просто на місцях закривають на це очі. І тільки клієнту залишається самому добиватися правди. Нажаль це наші теперішні реалії «перехідного етапу» до Європейського простору.
4 февраля 2015, 16:45
Згідний на всі 100!