Двічі списали комісію за SMS

pvb 3 февраля 2015, 17:27
Виявляється, що Дельта не гребує вже нічим.

Минулого місяця ВІДКЛЮЧИВ SMS-сервіс по картах «Ощадна №1» гривневій та валютній.

SMS-повідомлення про те, що така послуга ВІДКЛЮЧЕНА (від 04.01.2015 та 05.01.2015) в телефоні зберіг спеціально для такого випадку — можу показати у відділенні.

Але 02.02.2015 року дельта АКУРАТНЕНЬКО повторно списала 5 грн і з гривневої картки та 0.5$ із валютної.

Звертаюсь до Дельта банку.

Заберіть із цих комісій рівно стільки, в скільки банк оцінює свою совість та репутацію, та поверніть здачу на мій рахунок.

Скільки вам ще треба для повного щастя?

DeltaBank
DeltaBank
3 февраля 2015, 17:50
Шановний pvb,
задля вирішення Вашого питання по суті рекомендуємо звернутись наступними каналами зв'язку:
— подати запит за допомогою функціоналу «Запитів до Банку» в СДБО «myDELTA»;
— написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
3 февраля 2015, 17:54
Я вже, наприклад, два рази подавала запит у майдельті, але ваші чіпи-дейли, щось не спішать на допомогу. Перед тим як щось радити, папуга, самі спробуйте звернутися за цими каналами.
pvb
pvb
3 февраля 2015, 18:13
Ну подати звернення я-то ПОДАМ, чорта лисого ви від мене щось отримаєте. Навіть копійки вам віддавати не буду.
Але якби я тут не звернувся — значить ТАК І БУЛО Б?
По принципу — авось не побачить, так?
1954 P
1954 P
3 февраля 2015, 18:43
Это за прошлый месяц. За февраль удерживать не будут.
Я отключил в декабре, за январь не удерживали.
3 февраля 2015, 18:51
Если в январе хоть один день была подключена услуга СМС, то списали справедливо и ничего не вернут.(2 февраля списали за январь месяц).
3 февраля 2015, 19:32
На сайті недобанку зазначено наступне: «комісія не списується за звітний місяць, якщо сервіс SМS-інформування був відключений протягом звітного місяця.»
deltabank.com.ua/press/news/2014/12/2090/
4 февраля 2015, 14:16
Ваша ссылка про карточные счета 2625, а речь идёт про Ощадна№1 deltabank.com.ua/press/news/2014/10/1944/
lana2441
lana2441
3 февраля 2015, 19:05
Я уже трижды напомнила о том, что смс. обслуживание было отключено в январе, услуга не оказывалась, но 5 грн. сняли..., даже звернення зарегистрировано (через кол.центр), пока деньги не вернули…
Gemma
Gemma
5 февраля 2015, 15:15
Я тоже подала заявку 2 января и 3 или 4 января получила подтверждение, что услуга отключена, а 2 февраля списали за январь опять 50 центов.