Це просто Д.па!

Ігор Козачок 25 января 2015, 13:25
Почитавши відгуки попробував перший раз перевести хоча б 400 грн. через Пай2Ю з Візи на Візу Газбанку.
22,23,24.01.15р. видавало на екрані текст про помилку чи щось в тому роді.Тут же на письмове питання відповів представник банку "… повторіть спробу після 24.00 год".
24.01 служба внутрішньої безпеки банку перевіряла чи це я дійсно пробую здійснити операцію, зателефонувавши на мобільний телефон.Дізнавшись, що все нормально (що це я дійсно пробую перевести кошти) порадили мені зателефонувати на гарячу лінію (оскільки це не їх компетенція). На гарячій лінії почав спілкування з Оленою котра переключила мене на Таїсію, яка в свою чергу на Миколу і той в свою чергу на Констянтина (це в часі зайняло близько 30 хв.). І той повідомив мені, що з карткою все нормально (оскільки я в 2014році робив платежі через неї), але спробуйте знову завтра, тобто сьогодні 25.01 зранку і все має запрацювати оскільки в ті дні тобто вищезгадані платформа не працювала і вони в курсі справ. Запевнив що все буде добре (ліміт на карті не потрібно коригувати) вже 25.01 і я проведу потрібний платіж. І що Ви думаєте- дива не відбулося. Сьогодні навіть на Пай2Ю зайти немаю змоги (пише що інтернет сполучення відсутнє).

Мої Карти №4585.....1404, №4585....3847, №4585...3821, № 4585...0285.
По жодній не проходить платіж.

Цьому мусить бути змістовне пояснення представника банку.

Дякую
25 января 2015, 13:31
Шановний Ігор Жуков,
на даний моментфахівцями Банку ведуться відновлювальні роботи по функціонуванню сервісу «Pay2You». Приносимо свої вибачення за завдані незручності.

pmn19
pmn19
25 января 2015, 13:28
А вот и ошибаетесь. Содержательные ответы — это не фишка Дельта Банка, их конек — бредовые отмазки.
25 января 2015, 13:40
Як видно з відповіді банку,- відновлювальні роботи ведуться уже з липня 2014року.
25 января 2015, 13:35
Поздравляю со вступлением в сплочённые ряды «свидетелей дельты» Запасайтесь успокоительным, практикуйте аутотренинги и дыхательные упражнения. Если денег у Вас там немало, то Вас ждёт увлекательнейшее путешествие в мир бесконечного кидалова, вечных отмазок, бессмысленных отписок, преприятнейшего общения с Миколами, Тетянами, Костянтинами и прочими говорящими попугаями. Бон вояж!
25 января 2015, 13:41
Дякую! Вже варюся в цій каші з 03.12.14р.
25 января 2015, 13:44
Вы ещё совсем новичёк
25 января 2015, 13:59
Я уже больше 2 месяце воюю с ними
25 января 2015, 14:02
Я просто хожу в банк каждый день и они мне одают 300 грн в день и так уже больше 2 месяцев немаловажно то что надо занемать очередь я вот занемаю всегда в 7.40 и я уже как минимум 15-20 в очереди такие вот дела