marana marana
22 января 2015, 18:48
В відділенні зараз керує Підгурська Оксана -заст нач.відділення яка роздає гроші своїм і пенсіонерам по 800 грн. в день а з депозитів по 100грн. Хамить і прямо каже що їй все всерівно а з дня на день буде тимчасова адміністрація, своїм знайомим звичайно дозволяє видавати ще більше грошей в день.В інший відділення видають рівні кошти для всіх а тут як нацистка Оксана собі закерує.Ви з Києва можете на неї вплинути чи ті хто має депозити самі мають її навчити порівно ділити кошти для всіх.Як таке єхидне хамло взагалі взяли на роботу.Вона вже так довела людей до нервових зривів, або повпливайте на неї або люди самі з нею розберутья.

VABsmile
VABsmile
22 января 2015, 18:53
Ніжин
Та ну яка тимчасова адміністрація? Тут тільки на цьому форумі народу вийде на такий майдан, шо жодна влада не встоїть
22 января 2015, 18:58
Мене найбільше нервує, що одним 800 грн. в день іншим 100 грн. минулого тижня з депозитів видавали 200грн.а пенсії 500грн.а інші відділення взагалі видають всім порівну.
sadnytskyy
sadnytskyy
22 января 2015, 21:00
Львів
Я буваю на Сихові в вас дуже часто, хоча сам маю депозит на Коперника. А ви не пробували до нач.відділення підійти Кожушка Я.Я. Так дійсно на Сихові як і на Коперника по 100грв видають, А своїм по 5-10 і більше тисяч. Все залежить від кого ти прийшов і який відкат заплатив.
Завтра ЗІК запрошує мене на зустріч з приводу моїх дзвінків про Дельта банк по вул.Площа Галицька 15, 4 поверх, 415 каб.на 11 год.Мжете підійти.Володимир 0679244017
22 января 2015, 21:22
Кожушко на лікарняному.Відкат принципово не буду нікому платити, для чого тоді майдан був, а буду так як вони мене доводити до нервового зриву.Гроші в них є для пенсіонерів, після п«ятої своїм видають, нехай порівно роздають.Якщо банк з тою стервою не розбереться, самі люди з нею розберуться.
22 января 2015, 21:24
В Дрогобичі доречі видають всім порівну як депозити так і пенсії, моя мама ще за листопад пенсію не забрала.