billw billw
19 января 2015, 13:06
Сьогодні, приблизно об 11 годині в МайДельта перевів 500 грн на інший картковий рахунок, прийшло смс, що кошти успішно переведено, але в інший банк вони не надійшли, з рахунку в МайДельта кошти було знято(((
картка5167***0301. Після переведння коштів вчора, сьогодні вони повернулись назад(((
Або в ДельтаБанку працюють виключно шахраї, або ж просто здійснюють крадіжки з рахунків людей.
Національний банк гроші на дітей перерахував, соцзабез перерахував на мій рахунок, а ДельтаБанк здійснив крадіжку не надавши мені перераховані кошти(((
Завтра буду звертатися до іншого банку, щоб у майбутньому перераховували кошти на іншіий банк!
Крім цього, буду присати скаргу на ім'я Прем'єр Міністра України і Генеральну прокуратур, щоб провели перевірку даної установи на предмет даних дій банку та повернення коштів, які з'їдає інфляція та моральне відшкодування. Документи для звернення до суду вже збираються. Дякую!!!
19 января 2015, 13:15
Шановний billw,
для переказу грошових коштів на картки інших банків, Ви маєте можливість використовувати сервіс СДБО «myDELTA» / сервіс «Дельта Платежі» / сервіс «Pay2You». Рекомендуємо здійснювати переказ на картки МПС VISA в межах тимчасово встановленого ліміту в розмірі 500 грн. на добу. Причину неуспішності даного перекладу Ви маєте можливість уточнити, звернувшись до Банку наступними каналами зв'язку:
— Звернувшись до Контакт-Центр Банку за номерами: 0 800-500-600; 044-428-95-95;
— За допомогою функціоналу «Запитів до Банку» в СДБО «myDELTA»;
— Через форму зворотного зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— За допомогою скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— Написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

billw
billw
19 января 2015, 13:25
Владимир, Киев
Скопіювати «затерту фразу» та вставляти у відповіді клієнтам — дуже цікава, але недоречна річ!
Сергей Осм
Сергей Осм
19 января 2015, 16:23
Написав в ГПУ — відповідь прийшла що переслали в НБУ, в НБУ відповідь ще думають але напевне напишуть те що говоре гаряча лінія НБУ звертайтесь до суду.
Ще написав АП відповідь ще чекаю.