Звернення

koroleva33 14 января 2015, 8:55
Коли я отримую письмові відповіді до звернень 2757189,2751680??????????????????? Якщо я їх не одержу до 20 січня, вважаю, що у банка немає законних підстав відмовляти мені у видачі коштів з поточного рахунку, тому буду подавати позов до суду про повернення коштів з відшкодуванням моральних та установленного індексу інфляції за весь час затримки, з урахуванням 3% річних від простроченої суми (ст 625 ч." ЦКУ 16.01.2003 № 435-IV) До зустрічі у суді??!!!
14 января 2015, 9:42
Шановна koroleva33,
зазначаємо, що з метою більш поглибленого вивчення Вашого питання та прийняття щодо нього конструктивного рішення, звернення № 2757189 від 13.01.2015 року було передано на розгляд до відповідального підрозділу Банку, про результати розгляду якого Ви будете проінформовані додатково.
Про результати розгляду заяви № 2751680 від 12.01.2015 року Ви будете проінформовані додатково в письмовому вигляді за допомогою поштового зв'язку.

mazaj
mazaj
14 января 2015, 9:13
Согласно Закона Украины «Об обращении граждан» вы ответ должны получить в течении 30 дней.
Но согласно тому же Закону вы не обязаны получать ответ по существу.
LyzhovaKost
LyzhovaKost
14 января 2015, 9:49
Mazaj ви не вірно пишете, бо вимога клієнта до банку повернути кошти є платіжним дорученням термін до 7 днів. Підстава згідно зі статтею 530 Цивільного кодексу України складає 7 днів.
isa1
isa1
14 января 2015, 10:16
Мне после «углубленного» изучения спецподразделением через пару недель посоветовали подать заявку в свое отделение. Подготовите иск- сбросьте мне тоже. Обменяемся образцами. Доработаем и посудимся.
koroleva33
koroleva33
14 января 2015, 12:22
Хорошо! И ответ они должны дать в течение 7 дней. Но главное, чтобы у вас были письменные обращения в банк, заверенные печатью и подписью банка (Постанова НБУ № 516 от 3.12.2003) они обязаны принять ваше обращение! Сейчас хочу получить комментарий НБ. В дельта банке никакие законы не существуют, полнейший бардак и беспредел! Я наездилась и насмотрелась как решаются вопросы, волосы дыбом!!!
Igorenya
Igorenya