Досить дурити людей! Плетежі не проходять!!!

vikkimk vikkimk
27 декабря 2014, 17:56
Являюсь клієнтом банку з 2006 року. Вперше за стільки років працівники кол-центру відверто дурять. Сьогодні намагалась в межах встановлених лімітів провести переказ коштів на карту привату. Операцію забракували, при цьому успішно знявши комісію. З другої карти також. Подзвонивши на віп лінію, працівник дельти сказала, що операція була проведена дельта банком, але інший банк гроші не прийняв)))), тому ліміт мій вичерпано! Це вина іншого банку, а в нас усе супер працює. Добре!!! Переходимо до карти чоловіка. 100 грн- не проходить! 2грн- не проходить! Телефонуєм до банку, відповідь- а ви ліміт не вичерпали?? Ні? Тоді, вибачте, але зараз в нас проходять планові роботи по переходу на нову платформу, тому це можливо! І от тепер я запитую в працівників банку — скільки ви будете дурити клієнтів???? Невже за майже 9 років будучи вашими клієнтами ми це заслужили? Навіть не уявляю, як тоді обходяться з пенсіонерами і бютжетниками! Через стільки років співпраці скажу одне — це не банк, а лайно! Усе може бути, тим більше в такий час, але відверто брехати клієнтам- це опуститись нижче плінтуса!
28 декабря 2014, 10:27
Шановна vikkimk,
в даний час в сервісі Дельта Платежі існує ймовірність переводити гроші з карт Master Card або Visa тільки на картки Visa.
Просимо Вас врахувати цю інформацію, плануючи свої фінансові операції.

27 декабря 2014, 18:19
Георгий, Херсон
Аналогичная проблема, я и моя супруга являемся клиентами банка. Пытаюсь переводить деньги с двух аккаунтов каждый день. За прошедшую неделю провел только 3 раза, со вчерашнего дня снова перестало работать. Причем просто не работает и все, никаких лимитов не превышали, просто не работает. Звонить на горячую линию бесполезно, они придумывают все что угодно, превышение лимитов, технические проблемы, новые ограничения, хоть на Оскар номинируй… Как по мне, то с банком все ясно, в ближайшее время потеряют всех клиентов, так что можно сказать закат эры Дельта Банка уже в процессе, и это понимают все.
Dana23
Dana23
27 декабря 2014, 20:15
Дарина, Киев
Уже 3 дня перевежу с мастер карт на карту виза кредит агриколь по 500 грн и все удачно деньги приходят в течение секунды
22 января 2015, 15:23
Георгий, Херсон
Счастливчик! У меня эта услуга не работает уже месяц к ряду…