Правове свавілля

Olga4 25 декабря 2014, 16:41
Доброго дня. На свій вчорашній коментар ( Ситуація типова: закінчився строк гривневого депозиту — кошти банк не повертає, юридично обгрунтованих пояснень не надає — м.Львів, відділення №3 на пр.Червоної Калини, 64. Керуючий Кожушко Я.Я. повідомив: «В кінці січня — в лютому в банку будуть відбуватися вливання коштів від власника. І тоді ви можливо!!! щось!!! отримаєте.». Це неприховане шахрайство по відношенню до клієнтів!!! ) отримала таку абсурдну відповідь банку: «Банк не існує окремо від економіки України, а змушений пристосовуватись до обставин. Обмеження видач — вимушена непопулярна міра, прийнята тимчасово в інтересах більшості клієнтів.»
Це не є непопулярна міра!!! А правове свавілля банку!!!
Сьогодні зареєструвала заяву у відділенні на видачу готівки. Вельмишановні працівники банку, надіюсь письмову відповідь (не лектронний лист) на свою заяву я отримаю в межах терміну передбаченого Законом України Про звернення громадян. Що б мати змогу якнайшвидше звернутись з позовною заявою до суду.
26 декабря 2014, 11:34
Шановна Olga4,
Ваше звернення було передане на розгляд до відповідального підрозділу Банку, про результати розгляду якого Ви будете проінформовані додатково.

KWP
KWP
25 декабря 2014, 16:54
В Національний банк України. СКАРГА на дії начальника сєвєродонецького відділення ПАТ «Дельта Банк».

minfin.com.ua/users/KWP/
irisha939
irisha939
25 декабря 2014, 17:34
Отличная идея. Завтра тоже пойду зарегистрирую заявление, подожду официальный ответ и подав на них в суд.
Astronom
Astronom
25 декабря 2014, 20:18
Колян в корешах зі всіма… йому тепер плювати на люде!!! В банку 24 млрд.грн.- депозити фізичний осіб та 12 млрд.грн.- юридичних!!! А бюджет фонду гарантування вкладів на 2015 — 20млрд.грн.!!!
nevsedoma
nevsedoma
25 декабря 2014, 22:27
Чем раньше подадите в суд тем луше (будете в первых рядах), если это конечно Вам поможет. Я являюсь вкладчиком моего «любимого» VAB банка, и те кто подавал в суд и выиграли ходили каждый день точно так же как и я за за своей 1000 грн., чтоб перекинуть со счета на карточку (ноу-хау от VAB банка). Я плюнул на это через неделю. Но я надеюсь Вам повезет, хотя хлопотное это дело, т.к. кроме суда есть еще исполнители, а это те еще жуки. А вообще почитайте ветку VABа, про то как люди забирали деньги через суд.
Astronom прав, 24 млрд. ФГВ не потянет. Поэтому с банком будут и дальше няньчится, пока нормально не заработает.
Olga4
Olga4
26 декабря 2014, 12:00
Дякую за коментар. Аstronom дійсно прав — нац. банк ніяких заходів приймати до Дельти на буде.