тернопіль

AFERIST 20 декабря 2014, 18:31
був приємно здивований роботою ДЕЛЬТИ в п«тницю. виплачували 2500 на руки через касу. отримували мами допомогу на дітей (напевно зробили подарунок до Миколая). не було черги і штовханини. чоловік 15.стояло до працівника який записував в списки на 30 чило. отримували гроші в касі тільки на дітей — працівники говорили що приблизний список 130-150 чоловік. при мені провели жіночку до каси яка не була записана але просила що дуже хворий чоловік (онко) потім приходили ще жінки з дітьми без запису і сказали всім виплатити бо ще залишились гроші в касі виплатили і мені по соціалці 2300 в понеділок сказали теж будуть виплачувати по списку — 100 чол. після 17.00 почали працювати тільки на прихід всім хто запізнився а був записаний в список на п»ятницю пообіцяли виплатити без проблем в понеділок то як це розуміти — дали рефінансування чи все наладжується бо читаю відгуки і не вірю що дають по 200грн

Nataiya
Nataiya
20 декабря 2014, 19:08
А вы поверьте, что могут давать по 100 грн. в день, при этом еще хамить и орать на вас, мол, что вы тут пороги околачиваете, у вас тут не миллион, нечего кипиш поднимать!