Що робити?

WL WL WL WL
20 декабря 2014, 15:27
Доброго дня! Банк Дельта заблокував всі карткові рахунки, кошти неможливо отримати в касі (останній тиждень в філіях м.Чернівці ліміт складав по 300грн/день на особу, крім тих, хто «дарував» працівникам філіїї 15% від отриманої суми), картки Мастеркард заблоковані банком вже 2 тижні, з 20.12.14 заблокували і картки Віза.Гаряча лінія банку доросовісно бреше про технічні проблеми. Що робити, як повернути кошти?
20 декабря 2014, 18:01
Шановний ІВЛ ІВЛ, на даний момент спостерігаються збої в роботі карт МПС VISA. Співробітники Банку працюють над з'ясуванням даної причини.

marika11
marika11
20 декабря 2014, 15:49
Ждать понедельника. и надеяться.
bubchen
bubchen
20 декабря 2014, 16:40
А не жирно 15 %?
Gemma
Gemma
20 декабря 2014, 17:03
Светлана, Харьков
Я тоже в Харькове не смогла сегодня расплатиться пенсионной карточкой мамы. Завтра, я так понимаю, будет тоже самое. Ладно, не будем паниковать, подождем до понедельника. На горячую линию не смогла дозвониться.
То, что где-то требуют 15%, беспредел. Жалуйтесь, это уже совсем никуда не годится.
Лидия Письменная
Лидия Письменная
20 декабря 2014, 17:15
Думаю, что понедельник — это очередное оттягивание времени, хотя и хочется надеяться на лучшее. 15% платить ни в коем случае было нельзя — это вымогание взятки и дача ее, а как верится, что можем зажить по новому… Надо обращаться в нац банк в прокуратуру и в суд…
WL WL
WL WL
20 декабря 2014, 18:30
Черновцы
У Вас не збої спостерігаються, а свідомий саботаж і блокування карток банком