Львівске відділення №2 вул. Чорновола 67 б

Rino1983 16 декабря 2014, 13:52
В цьому відділені видають по 200 гривень останні дні. В мене таке питання чому одним людям в цьому відділені видають лише 200 грн. а іншим 900 і більше за тими самими карточками? Це політика головного відділення банку чи політика керівництва Львівське відділення №2 вул. Чорновола 67 б. Буду вдячний за відповідь
16 декабря 2014, 16:56
Шановний Rino1983,
керівництвом Банку вживаються заходи для організації безперебійної роботи банкоматів і забезпечення достатньої кількості готівки в касах відділень Банку з урахуванням запитів максимальної кількості Клієнтів.

SlavikLvov
SlavikLvov
16 декабря 2014, 15:52
Конкретно за Чорновола вам не скажу, але у іншому відділенні я примудрився зняти 16 000 грн. і навіть 50 доларів. Це все залежить тільки від вас. Знайомих в цьому відділленні в мене немає, тому все робив своїми силами. Трохи поскандалив на публіку і пригрозив що подам позов до суду, ксазав що я «юрист» і звернусь на телебачеення. Ну одним словом все що прийшло в голову. Але депозити я не забирав.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Львівске відділення №2 вул. Чорновола 67 б