З А Я В А. В Міністерство внутрішніх справ України

KWP 15 декабря 2014, 21:32
Між мною та ПАТ «Дельта Банк» (далі — Банк) 30.05.2014 р. був укладений договір № 003-12517-300514 банківського вкладу (депозиту) «8 років разом» у гривнях (далі — Договір).
Згідно п. 1 договору вклад залучається по 26.11.2014 р.
24.12.2014 р. я письмово повідомив начальника сєвєродонецького відділення Банку про свій намір забрати свої гроші (в сумі 40 000 грн) в день закінчення вкладу.
По закінченню терміну вкладу, згідно п. 1.10 Договору, вклад був зарахований на поточний рахунок.
Але начальник сєвєродонецького відділення Банку Городецька Анастасія Вікторівна відмовилася видати належні мені гроші, пославшись на так званий «ліміт» видачі 500 грн в день.
Ніяких офіціальних підтверджень установленого «ліміту» начальник не надала.
Декілька моїх письмових заяв не були розглянуті по суті, і я одержав бюрократичні відписки із загальними фразами, що не мають ніякого відношення до моїх вимог про видачу грошей.
Таким чином, Банк незаконно, без моєї згоди, заволодів та користується моїми грошима.
При оформленні Заяви на видачу готівки не виконуються правила проведення розрахунково-касових операцій, які встановлені Національним банком України.
Постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 р. N 174 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні» (далі – Постанова) встановлений порядок оформленняЗаяви на видачу готівки (далі – Заява):
1.1. До касових документів, які оформляються згідно з касовими операціями, визначеними цією Інструкцією, належать:… заява на видачу готівки…
1.4. Клієнт заповнює касові документи від руки чи за допомогою технічних засобів або банк (філія, відділення) за згодою клієнта заповнює касові документи із застосуванням технічних засобів або системи автоматизації банку (далі — САБ).
Правильність заповнення банком (філією, відділенням) реквізитів касового документа із застосуванням технічних засобів або САБ клієнт засвідчує своїм підписом.

Далі дивіться: minfin.com.ua/users/KWP/

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / З А Я В А. В Міністерство внутрішніх справ України