Шахрайство

Trey 15 декабря 2014, 18:15
Закінчився гривневий депозит — грошей не віддають бо немає, навіть постанова НБУ віддавати 150 тис їх не колише

З картки гроші сняти не можу, розповідають якісь байки про мастеркард… картка не заблокована, але ні копійки не сняти вже третій день (і ліміти там вже 300 грн)

Через pay2you ліміт всього 15 тис в місяць, в кого значна сума, гроші виводити прийдеться роками

Через сервіс майдельта з 02 грудня з 7 платежів (щодня по 2500) не пройшов жоден, хоча там писало що сума проведена,

Писав заяву на повернення грошей на рахунок, витрачаючи свій час — гроші досі не перевели

Картка тиждень заблокована

Дельтабанк, ви постійно пишете:
наявність необхідної Вами суми коштів рекомендуємо уточнювати безпосередньо у відділенні Банку.

так ось:
Я прийшов в четвер, кажу до працівника вашого банка і кажу — хочу уточнити наявність суми,
якщо є прошу видати мені 150 тис.
Вона на мене круглими очима дивиться, каже — навіть я не можу знати скільки суми на касі, це конфіденційна інформація.
І каже = є розпорядження більше певної суми не видавати… там 900 грн було чи скільки.
Ваш банк займається шахрайством!

Ст. 190 ККУ Шахрайство

4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, —
карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
16 декабря 2014, 11:57
Уважаемый Trey,
для принятия мер просим направить Ваши данные, с ссылкой на это сообщение, на электронный адрес consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.

15 декабря 2014, 18:26
Доброе утро)
15 декабря 2014, 18:28
Можете лично Лагуну предъявить статью за шахрайство)
15 декабря 2014, 18:29
Добро пожалувати у клуб щасливців, гарно ви тут написали, правда усе не дочитав. всі статі та постанови перечислені вами спраймаютья лише вами, забули в якій країні живете? доречі пей2ю не працює, дельтаплатежі теж, переказ через майдельта, то взагалі дурниці… часу ви будете тратити ще більше. порада — беріть відпустку та запасайтесь попкорном, прийшов і Ваш зоряний час. Знання законодавства не допоможе вирішити ваші проблеми. чому? почитайте сторінок 5 відгуків по цьому банку зрозумієте чому. Слава Країні!
Fenix78
Fenix78
15 декабря 2014, 18:32
Присоединяйтесь к нам в группу на facebook.com.« VAB банк- сообщество обманутых вкладчиков». В группе мы ищем пути как вернуть ВСЕ свои деньги. https://www.facebook.com/groups/777060695670412/ (зарегистрируйтесь и перейдите по ссылке)
16 декабря (вторник) 2014 года состоится ВСЕУКРАИНСКАЯ АКЦИЯ ПРОТЕСТА ЗАЕМЩИКОВ И ВКЛАДЧИКОВ БАНКОВ ( Финансовый майдан) в 9.00 возле ВРУ, акция бессрочная. Главная цель- национализация банка, тем более, что власть это обещала ранее вкладчикам. Не сидите дома. Присоединяйтесь! Боритесь за свои деньги!
Только вместе можно добиться цели.
Для иногородних есть возможность бесплатного расселения. Присоединяйтесь в группу, там больше информации.
15 декабря 2014, 18:34
Як повернути гроші, у ВАБ ведена ТА, скоро все всім повернуть… і взагалі не розумію вашого срачу