Тому, кто это придумал - надо гвоздь в голову вбить...

VIPclDB 13 декабря 2014, 15:40
Як говорив один персонаж із відомого фільму «ДМБ» — тому, кто это придумал — надо гвоздь в голову вбить…

Я являюсь VIP-клієнтом цього недо-...-банку, хоча для них зараз що ти VIP, що просто клієнт, що клієнт-пенсіонер — їм по барабану!
Перевага VIP-клієнта була в цьому, що коли я дзвонив на гарячу лінію із ДОМАШНЬОГО телефону, так вони зразу там мене ідентифіковували, сюсюкал, на ципочках ходили — ну просто готові були прямо в ефірі віддітись.
Тепер перевага лиш в тому, що поки що із ДОМАШНЬОГО телефону трохи «простіше» до них додзвонитись.
Це «трохи простіше» два дні назад вилилось у півтори години — і на цьому спасибі їм так як із будь-якого іншого телефону ви ПРОСТО не додзонитесть — тут, думаю, ТАКУ «стезю» пройшли багато хто із вас.
Так от — вже ПЯТИЙ день із карти Ощадна №1 не можна зняти хоча б 50 грн.
І ось одне із «чудес» із call-центру (гаряча лінія) заявляє: у зв'язку із переходом на власний процесінг ТИМЧАСОВО кошти на Мастер-кард недоступні.
— Питаю: а «тимчасово» — це ЯК?
— І чудо відповідає: — ну, можливо, до НОВОГО року! Оформляйте карту VISA!
— Так ви ж берете страховку за ВІЗУ + комісії за обслуговування, а саме основне, що і навіть із ВІЗОЮ не розгонишся!
— Відповідь просто «ошешломляющая»: банк хвилюється за ваші кошти!
У мене челюсть відвисла.
Тобто, всі, у кого зараз карта Ощадна №1 — як мінімум до Нового року ЗАБУДЬТЕ, що вона у вас є!
Такої наглості ще НІКОЛИ НІЯКИЙ банк собі не дозволяв. Згадайте Укргазбанк в 2009 році, Надра, недавно навіть Брокбізнесбанк — там подібного не було.
Лагун і компашка перещогиляли всіх!

Лагун! Тут уже неодноразово говорили про твою некомпетентність. Тобі спокійно спиться зараз? Кошмари тобі не сняться? Спи, спи, Миколко. Це від тебе (як від Миколая) такий подарунок всім своїм клієнтам?
Добра ти людина, тільки за ТАКЕ добро тобі відплатиться!

00Ekaterina
00Ekaterina
13 декабря 2014, 15:57
Как я Вас понимаю и полностью с Вами согласна! «Спасибо» николаю лагуну за подарки! И главное, их очень много!
Beever
Beever
13 декабря 2014, 16:08
Мушу також додати, що також можна забути про «Соціальну», «Платіжну», «Зарплатнку», «Пенсійну» та інші картки — нічого не дають та брешуть, що програма працює лише на прийом коштів
Pens
Pens
13 декабря 2014, 16:45
Уже писали, что Дельта отключена от платежной системы Мастеркард.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Тому, кто это придумал - надо гвоздь в голову вбить...