Пасьянс солітер імені однієї грецької літери

Beever Beever
11 декабря 2014, 20:51
не засчитана
Скажи, любий банківський бот, а яка сутність уявної відсутності готівки на касах, блокування транзакцій на суму, більшу за нуль у банкоматах АТМосфери (ціла колекція чеків з відмовами незабаром буде), торгових мережах та, Алла Шульга прости, POS-терміналів «Дельта Банку»? Було б доречно відповісти не посиланням під три чорти на 0800500600, бо там дівчата налякані та не знають що казати.
І про технічні проблеми не треба казати з міграцією, які почалися ще на початку осені, гаразд?
15 декабря 2014, 11:57
Шановний Beever,
в умовах коли Клієнти знімають готівкові кошти в кілька разів частіше і великими сумами, ніж у стабільні періоди життя:
вкладники, які мають депозити в банківській системі, намагаються їх терміново забрати.
позичальники, у свою чергу, не поспішають погашати свої зобов'язання перед банками, віддаючи пріоритет більш нагальним потребам.
Дельта Банк в цих умовах змушений адаптуватися до існуючим обставинам і дана ситуація характерна для всієї банківської системи країни.
Завдання Банку — незважаючи на навколишні реалії, — виконати взяті зобов'язання перед своїми клієнтами і розвиватися далі.
Саме для подальшого розвитку Банк інвестує у власний процесинг та інші дорогі проекти.

Beever
Beever
15 декабря 2014, 21:52
Шановний відділ за моніторингом соціальних мереж, мене не цікавить депозит, я хочу зняти кошти з поточного рахунку, але не можу протягом двох тижнів