Проблемы с выдачей депозитов в валюте, м.Львів

malanchuk malanchuk
9 декабря 2014, 22:00
Депозит у валюті закінчився 01.11.14р., з того часу не отримала жодного долара. При відвідуванні відділення «Дельта» банку м. Львів, пр.Чорновола, касир кожного разу повторяє «немає грошей». Писала заяву на видачу депозиту, отримала відповідь від НБУ про те, що Ви можете отримати згідно постанови 15000грн в день згідно встановленого курсу на даний день. Кошти з депозиту потрібні мені на пологи, про це повідомлений начальник відділення, але він розводить руками, каже нічого не можу обіцяти, але ви не хвилюйтеся. Як можна не хвилюватись коли час народжувати приближається, а коштів не отримала жодної копійки хоч сьогодні вже 9.12.14… Хто компенсує мені втрачене здоров«я і мої нерви??? Хто оплатить за пологи, лікареві сказати, що банк кошти не виддає????
10 декабря 2014, 11:54
Уважаемый malanchuk,
руководством Банка принимаются меры для организации бесперебойной работы банкоматов и обеспечение достаточного количества наличных денег в кассах отделений Банка с учетом запросов максимального количества Клиентов.

лариса львів
лариса львів
9 декабря 2014, 22:25
львів
В мене така сама ситуація! продала на міжбанку по 15,10 грн, сьогодні кажуть по 15,35 купували
OlegLviv
OlegLviv
10 декабря 2014, 00:36
Ідіть до начальника начальника на Валову.На Чорновола він нічого не вирішує.
10 декабря 2014, 08:28
Максим, Запорожье
На пологи потрібні бакси?.. за гривню лікарі у львові не працюють? І дуже погано, що не цікавитесь банком, в який вклали ваші власні гроші. Читали б про банк- почали б виводити у гривні вже з 01.11.2014р., по 3000-5500 грн на день.
Владимир Бабчук
Владимир Бабчук
10 декабря 2014, 11:44
Да, ей беременной, только и не хватало бегать по кассам да по банкоматам и снимать по 3000-5500 грн. день, глядишь там и родила бы где-то между отделением и банкоматом.
10 декабря 2014, 15:15
Максим, Запорожье
5000 в день раньше переводом работало… и бегать никуда ненадо.