Пишу вдруге!

1440551988 1440551988
9 декабря 2014, 20:01
Доброго дня! У мене закінчився депозит 02,12,14 у гривнях досі його забрати не можу. І там не велика сума але для мене це гроші я їх собирала для дітей із соціальних виплат протягом 5 років по 160грн в місяць на сьогодні мені мої гроші не віддають. Я із района їздити кожного дня по 100грн знімати не маю можливості, із здоровям погано, мене через таку ситуацію серце боліти стало тому що я розумію що для когось ці суми 2000-3000 тисяці не гроші, а для мене це все що я роками по копійці собирала. На сьогодні я не забрала ще предедущий депозит який закінчився, а уже підійшов наступний 00007004796520. Мені дуже потрібні ці гроші я не розумію розмови економіста який мені каже я вам що їх намалююю ці гроші. Шановний банк для вас це копійки мені їх малювати не потрібно я довірилась і їх Вам принесла все що мала, а зараз маю проблеми, а ви мені мої законні гроші не віддаєте.
(комментировать)
Ответ банка Дельта Банк
9 декабря 2014, 18:15
Уважаемая 140588,
у Вас есть возможность снять необходимую сумму, заблаговременно заказав ее звонком в отделение Банка.
Кроме того, с помощью Ваших карт у Вас есть возможность снимать средства в банкоматах, проводить расчеты в торгово-сервисных сетях, а также сохранять средства на счете, получая при этом дополнительный доход в виде процентов на положительный остаток.
Уверяем, руководством Банка принимаются все возможные меры для бесперебойного обслуживания всех Клиентов и обеспечения депозитных выплат в соответствии с нормами, установленными НБУ относительно выдачи денежных средств с депозитных счетов.
Ще раз пишу про те, що я писала заяву у Вашому Вінницькому відділенні щоб мені приготовили суму, а ваші економісти мені відмовили у видачі моїх коштів. Цікава у вас пропозиція гроші які я собирала для дитини на навачання протягом 5 років потратити у магазині. Та за такі відповіді вас бог покарає. Я вимаю щоб мені відділи мої кошти ви не маєте права їх не віддавати.
10 декабря 2014, 09:52
Уважаемая 1440551988,
информация была зафиксирована и передана в профильное подразделение Банка для скорейшего решения.

KWP
KWP
9 декабря 2014, 20:04
KWP, Северодонецк
Мошеннические действия «Дельта Банка» продолжаются.
leonen
leonen
9 декабря 2014, 20:09
Виталий, киев
Банк при смерти… Что ж вы хотели? ждем временную администрацию.
Думаю в ближайшие лет 5 только госбанки выбирайте
edik45
edik45
9 декабря 2014, 20:13
В ближайшие лет 5 только 3 литровая банка с одесской крышкой
Сергей Меркулов
Сергей Меркулов
10 декабря 2014, 00:06
Главное не переживайте. Если введут Временную администрацию то примерно через месяц начнут возвращать депозиты которые закончились по сроку в сумме до 200 тыс.грн.