Який вибрати банк, із подібними тарифами?

pe4enko008 12 ноября 2014, 16:24
Вибрав Дельта Банк через його низькі тарифи на обслуговування (по суті майже все безплатно) і за можливість зняття грошей у будь-якому банкоматі України. Але із його теперішніми «мутками», хочу підібрати ще один банк, щоб підстрахувати свої кошти. Хочу свою зарплату розділити між двома банками, щоб у разі чого не залишитися із голою (ну ви знаєте=).

Який банк порадите, де найменьші комісії із зняттям грошей та де найменьші комісії при переказі грошей із банку в інший банк чи навпаки?
13 ноября 2014, 4:25
Шановний pe4enko008,
керівництвом Банку вживаються заходи для організації безперебійної роботи банкоматів та забезпечення достатньої кількості готівки в касах відділень Банку з урахуванням запитів максимальної кількості Клієнтів.

12 ноября 2014, 16:48
Я тоже попался на низкие тарифы, поэтому второй раз наступать на такие грабли не хочется. Подбирайте банк не по низким тарифам, а по стабильности и удобству сотрудничества.
pe4enko008
pe4enko008
12 ноября 2014, 16:58
Ще б може хто поділився аналізом тарифів… Я переглянув багато банків, але більшість за обслуговування і за будь які операції гроші знімає, тобто з 5 тисяч на карточці ти спокійно 100-200 грн віддаєш банку суто ні за що, плюс ще щомісячна оплата за обслуговування… Може хто аналізував тарифи банків?
12 ноября 2014, 17:10
Посмотрите банк Юникредит, думаю адекватный банк.
superleader
superleader
12 ноября 2014, 17:11
На простобанк зайди, там можно посмотреть рейтинги за открытие счёта и за перевод.
12 ноября 2014, 17:38
IdeaBank. Абонплата за грн карточку 15 грн в месяц, бесплатное снятие во всех банкоматах, 11% годовых на остаток. Да и банк понадежней дельты. Обслуживание немного колхоз, но это можно потерпеть.
12 ноября 2014, 17:44
Пакет Тревел в ИдеаБанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Який вибрати банк, із подібними тарифами?