Свавілля Дельта-банку

LANA69 LANA69
12 ноября 2014, 12:34
В Дельта банку лежав депозит. Строк дії вийшов. Частину поставили на депозит 3 місяці. інша частина грошей лежала на картці. Але з картки гроші зняти майже НЕРЕАЛЬНО. Вчора завітали у відділення № 38 після 17-00 (після закінчення роботи, раніше не можемо прийти). Мало того що банкомати не працюють. Прийшли на касу і питаємо чи можна зняти готівку з картки і скільки максимально можна зняти, нахабство касира вражає _ Ви що не вмієте читати ось в кутку написано. Читаємо. В кутку каси надруковано на простому аркуші А4 без підписів і без печаток, що вечірня каса працює лише на внесення готівки. Ми запитали, а ким це затверджено… Касирша обнаглівша відповіла що нею. Чоловік запропонував сфоткати цей надпис, на що вона почала репетувати ще більше, позвала охорону і ми навіть не сфотографувавши змушені були покинути приміщення.
Піднялися на Васильківську 6, у відділенні № 8 нам сказали що можна зняти лише 200 грн. Ми зняли.
По Києву банкомати даного банку не працюють. термінали працюють лише на внесення готівки. Як забрати свої гроші?
13 ноября 2014, 04:12
Шановна LANA69,
наявність необхідної Вам суми рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку.
Додатково зазначаємо, що за допомогою карти є можливість здійснювати операції в банкоматах і торгово-сервісній мережі, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи додатковий дохід у вигляді нарахованих відсотків.

IgorN
IgorN
12 ноября 2014, 16:54
Снимайте по 200, а вообще сколько дают. В отделение на 40-летия Октября сегодня лимит 100грн. с карты!