Свавілля Дельта-банку

LANA69 12 ноября 2014, 12:34
В Дельта банку лежав депозит. Строк дії вийшов. Частину поставили на депозит 3 місяці. інша частина грошей лежала на картці. Але з картки гроші зняти майже НЕРЕАЛЬНО. Вчора завітали у відділення № 38 після 17-00 (після закінчення роботи, раніше не можемо прийти). Мало того що банкомати не працюють. Прийшли на касу і питаємо чи можна зняти готівку з картки і скільки максимально можна зняти, нахабство касира вражає _ Ви що не вмієте читати ось в кутку написано. Читаємо. В кутку каси надруковано на простому аркуші А4 без підписів і без печаток, що вечірня каса працює лише на внесення готівки. Ми запитали, а ким це затверджено… Касирша обнаглівша відповіла що нею. Чоловік запропонував сфоткати цей надпис, на що вона почала репетувати ще більше, позвала охорону і ми навіть не сфотографувавши змушені були покинути приміщення.
Піднялися на Васильківську 6, у відділенні № 8 нам сказали що можна зняти лише 200 грн. Ми зняли.
По Києву банкомати даного банку не працюють. термінали працюють лише на внесення готівки. Як забрати свої гроші?
13 ноября 2014, 4:12
Шановна LANA69,
наявність необхідної Вам суми рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку.
Додатково зазначаємо, що за допомогою карти є можливість здійснювати операції в банкоматах і торгово-сервісній мережі, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи додатковий дохід у вигляді нарахованих відсотків.

IgorN
IgorN
12 ноября 2014, 16:54
Снимайте по 200, а вообще сколько дают. В отделение на 40-летия Октября сегодня лимит 100грн. с карты!