На шахраїв пишіть заяви у прокуратуру!

OlegLviv 10 ноября 2014, 19:50
05.11.2014 року я, _____________, звернувся до касира у Львівському відділенні АТ »Дельта банк» №8 у м.Львові по вул. Ярослава Мудрого,1 з проханням видати мені мої кошти в сумі ____ грн (________________ гривень) із мого карткового рахунку. Касир банку відповіла, що з даним проханням мені необхідно звернутись до начальника відділення банку Бичкова Вадима Олександровича, так як у неї (касира) є розпорядження видавати тільки 1000 грн в день на клієнта. Я звернувся до начальника відділення даного банку Бичкова В.О. з проханням видати мені мої кошти, на що отримав відмову. Даний працівник банку сказав мені, що в банку немає коштів та він не може видати мені моїх коштів, а касир видасть лише 1000 грн. Я зразу ж звернувся з письмовою заявою на ім”я Голови Ради Директорів АТ »Дельта Банк» Попової О.Ю. Дана письмова заява була зареєстрована за №2535541. Після написання письмової заяви, Бичков В.О. відмовився і надалі видати мені мої кошти. Коли я підійшов до каси, щоб отримати свої кошти, то касир видала мені лише 1000 грн. Кошти в розмірі 1000 грн касир видавала із повної пачки купюр по 200 грн, що свідчить про наявність коштів у касира на даному відділенні.
11 ноября 2014, 3:58
Шановний OlegLviv,
наявність необхідної Вам суми рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / На шахраїв пишіть заяви у прокуратуру!