На шахраїв пишіть заяви у прокуратуру!

OlegLviv OlegLviv
10 ноября 2014, 19:49
У зв’язку з вищевикладеним вважаю, що у діях Бичкова Вадима Олександровича можуть вбачатися ознаки діянь, передбачених ст.ст. 190 (Шахрайство), 191 ( Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та порушення статті 1060 (Види банківських вкладів) та 530 (Термін виконання зобов”язання) Цивільного кодексу України.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94-98 КПК України, користуючись правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність », ст. 23 Закону України «Про інформацію», Закону України про захист персональних даних, Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», — прошу:
1. Провести перевірку викладених мною фактів;
2. Визначити, чи на законих підставах начальник Львівського відділення №8 Бичков Вадим Олександрович відмовився повернути мені мої кошти.
3. Вжити відповідні заходи прокурорського реагування для припинення порушення моїх прав;
4. За наявності підстав порушити кримінальну справу;
5. Про результати даної заяви повідомити мене письмово у встановлений КПК України термін.

Перелік документів, що додаються до заяви: копія письмової заяви з проханням повернути мені мої кошти.

З повагою,
___________

« 06» листопада 2014 року
11 ноября 2014, 03:56
Шановний OlegLviv,
наявність необхідної Вам суми рекомендуємо уточнювати у відділенні Банку.