Війна із Дельта банком у Львові

OlegLviv 9 ноября 2014, 23:55
Я уже тиждень активно воюю із дЕЛЬТА банком у Львові. Опишу деякі нюанси боротьби із банком.
В загальному кошти на відділеннях є і поступають, але за це відповідають регіональні директори. На даний час перед регіональними директорами у Львові, а це Калинець, який знаходиться на Львівському відділенні №6 вул. Валова, 15 тел.(032) 232-12-15 або (032)232-12-16 та вирішує кому і яке відділення підкріпити готівкою. На відділеннях є розписані матриці видачі готівки клієнтам, в день можуть видати більше 2500 грн лише одному вкладнику, якщо відділення має більше одного «скандального» клієнта і видає йому більшу суму, то начальника відділення та заступника штрафуються на 500 грн. Ось і пояснення, чому нам не видають наші кошти, бо буде штраф. Окрім цього всіх заставляють «розводити» клієнтів на страхівки. Я ще не заплатив жодної страховки, один раз пробували заставити, сказали що не видадуть кошти, але після дзвінка на гарячу лінію 0444289595 (біля каси банку)та реєстрації скарги, кошти видали і без страхівки. В суботу прийшов на відділення №8, щоб зняти із своєї картки 6000 грн, касир сказала, що нікого з начальства немає, тому видасть лише 500.На відділення викликав міліцію (коли викликаєте, просіть зразу ж щоб приїзджала слідчо-оперативна група, так як патрульно-постова, яка приїзджає, викликає слідчо-оперативну і вам доведеться довше чекати), написав на касира заяву у підозрі порушення 190,191 статті Кримінального кодексу. За цей час ще й напоумив одного з потенційних вкладників щодо співпраці з банком. Продовження у наступному відгуку…

вера иванова
вера иванова
10 ноября 2014, 14:30
Поважаю, бажаю Україні більше таких людей!!!
10 ноября 2014, 19:40
Дякую. Ми відстояли Майдан, ми скинули злодія, чого мовчати і терпіти далі???
10 ноября 2014, 20:45
Олег буть ласка дайте свій номер телефону, що там сьогодні у Вас вийшло на прос Червоної Калини? Що там Славік,,? як викликати цю слідчо оперативну групу?
10 ноября 2014, 21:08
У Вас долари чи гривні?
11 ноября 2014, 12:15
Віддали чомусь уже не 500 грн, а 5000 грн.Долар сказали намагатимуться віддавати по 100, 200 тільки щоб мовчав. Я підняв паніку на відділенні Ярослава Мудрого біля клієнтів, так за 10 хвилин знайшли зразу 5000 грн.На Червоної Калини славік намагався заговорити мені зуби, проте я попередив що прийдеться бути організатором групи вкладників у Львові.Просили цього не робити, бо незнають що потім робити з цією групою розлючених вкладників, бо долара до грудня точно не буде, мають надію що в грудні офшорна компанія влиє долар в Дельту, але я не бачу логіки, щоб виводити, а потім вводити назад.
11 ноября 2014, 12:15
Тел.0509776083
11 ноября 2014, 16:35
У Вас поточний рахунок в доларах є?
11 ноября 2014, 21:42
Так, тому і воюю, бо з курсом 20 банк не виживе
11 ноября 2014, 22:00
І що сьогодні щось дали
11 ноября 2014, 22:00
5000 грн
11 ноября 2014, 22:02
По курсу 14,47 грн за долар сша?
11 ноября 2014, 22:04
Я забирав ще гривню
11 ноября 2014, 22:05
А з доларом що робити?
11 ноября 2014, 22:13
Долара до 5-10 грудня і не обіцяють.Можете продати через міжбанк( в понеділок курс був 15) і вивести через гривню, розкинувши через родичів -5000 грн в день.
11 ноября 2014, 22:15
Вони по цьому курсу не продадуть, ви пробували на міжбанку продавати?
11 ноября 2014, 22:22
Створіть заявку та нехай продадуть на міжбанку.Заявку необхідно кожен день підтверджувати, а курс поставте ринковий 16-17 грн
11 ноября 2014, 22:25
Що у вас на завтра який план