Проблемы с выдачей депозитов в валюте

Леонид Клименко 5 ноября 2014, 18:04
Предлагаю всем клиентам Дельта банка у кого есть депозиты в валюте собраться вместе и и написать коллективные письма в прокуратуру, НБУ и судебные органы о не возврате депозитов.
5 ноября 2014, 22:36
Уважаемый Леонид Клименко,
позвольте Вас заверить, что специалистами Банка принимаются необходимые меры для урегулирования поднятого Вами вопроса. Мы прикладываем все усилия для бесперебойного обеспечения банкоматов и касс Банка. Также информируем, что у Вас есть возможность проводить расчеты в торгово-сервисных сетях, а также сохранять средства на счете, получая при этом дополнительный доход в виде процентов на положительный остаток.

andriy111
andriy111
5 ноября 2014, 22:43
Якщо всі клієнти одночасно підуть забирати свої кошти в будь-який банк, то жодний банк не зможе задовільнити вимоги всіх клієнтів. Власне такі підбурування клієнтів банка, які наводить в відгуку клієнт і є основною причиною проблем у Дельти і у всієї банківської системи в Україні.

Враховуючи розміри Дельти, вплив на всю фінансову систему країни, тенденцію з рефінансуванням, його банкротство виглядає малоймовірним. Зовсім в крайньому випадку, якщо буде неадекватність власників, можлива націоналізація.

Якщо вивести з банківської системи готівку і покласти під матрас, нікому користі це не принесе. НБУ власне надрукує нову готівку і використає золотовалютні запаси для валюти. Але замість того, щоб зараз фінансувати економіку, ці «матрасні» дії призведуть до інфляцію в довгій перспективі.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Проблемы с выдачей депозитов в валюте