ПРОШУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ВАЛЮТОЮ

gnomko 4 ноября 2014, 16:38
ПРОШУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ВАЛЮТОЮ!!! уже місяць не можу забрати свій депозит у розмірі 3000євро! у відділенні кажуть що валюти немає, що має Київ забезпечувати. Тому, ВИМАГАЮ ПОВЕРНУТИ МОЇ ГРОШІ!!! Також додатково повідомляю про свій намір, у випадку незадоволення вимог цієї вимоги, звернутись зі
скаргою до Національного банку України, а також до суду.
4 ноября 2014, 16:53
Шановний gnomko,
керівництвом Банку вживаються заходи для організації безперебійної роботи банкоматів та забезпечення достатньої кількості готівки в касах відділень Банку з урахуванням запитів максимальної кількості Клієнтів. При цьому уточнювати наявність необхідної для Вас суми рекомендуємо безпосередньо у відділенні Банку.

gnomko
gnomko
4 ноября 2014, 17:02
Шановний Дельта банк! я неодноразово зверталась в відділення банку. на що отримувала відповідь «у нас немає зовсім валюти, ми надаємо запити Києву. а він не реагує». тому будьте такі добрі. не перекладайте відповідальність один на одного, а працюйте. ЗАБЕЗПЕЧТЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕРНОПОЛЯ, по вул. Шептицького 2, валютою!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / ПРОШУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ ВАЛЮТОЮ