Не може зняти більше 1000 грн з ощадної картки

Trey 3 ноября 2014, 12:07
Хотів зняти кошти, так як в рідних банкоматах Дельтабанку або постійні поломки, або немає грошей, або тільки заправляють, то знімаю через банкомати інших банків. Більше 1000 грн не дає сняти. Як мені сняти кошти?
Що за обмеження? В договорі який я підписував для отримання ощадної картки жодних лімітів зняття коштів не зазначено. Куди звертатися?
3 ноября 2014, 12:32
Шановний Андрей Третяк,
тимчасово за рахунками 2620 (Тарифні пакети «Ощадний картка № 1» та «Ощадний картка № 1 Debit») ліміт на зняття готівки в банкоматах інших банків на території України становить 1 000 грн. на добу на рахунок. В той же час зняття готівки в касі обмежено Постановою НБУ №540 — 150 000 грн на добу.

3 ноября 2014, 12:26
Согласна… письма, заявления, звонки игнорируют. Я неделю ходила «доила» банкоматы, в разных отделениях в кассе по крупицам собирала. Это хорошо, что на тот момент не было ограничения по снятию средств в Атмосфере (ну естественно кроме ограничения в 2500 грн в сутки). Повезло, что успела всё снять. Возвращаться в этот банк, даже если все станут лучше — вообще нет желания!
Trey
Trey
3 ноября 2014, 12:43
Який ліміт на зняття готівки ?? В договорі що я підписував ніяких лімітів немає.
І в договорі здається не вказано, що банк вправі в односторонньому порядку змінювати умови договору
А попереджувати клієнтів хоча би розсилками не потрібно? Це нормально?
3 ноября 2014, 13:43
Как мне сообщил начальник отделения (г. Киев, ул. Гагарина) — « у нас есть постановление, утвержденное НБУ о введении ограничений в 2500 грн в сутки». На моё требование показать мне это постановление, мне просто овтетили «Не покажем! Это наш внутренний документ». Написала по этому поводу жалобу (13.10.2014), ответа все еще нет и врядли будет.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Не може зняти більше 1000 грн з ощадної картки