Заява про злочин

Lustration Lustration
3 ноября 2014, 11:14
Я написала заяви в різні інстанції, бо під лежаче каміння вода не тече:
Генеральному прокурору України

Заява про злочин

Я, вкладник Дельта банку, цією заявою повідомляю про вчинення злочину відносно мене, а саме: замаху на моє життя, і життя моєї малолітньої дитини,
а також злочину, вчиненого групою осіб по розкраданню коштів вкладників Дельта банку у особливо великих розмірах.

Тиждень тому я з малолітнім сином виїхала за кордон в Індію.
Свої заощадження я зберігаю в Україні в Дельта банку. Перед від’їздом менеджери центрального відділення Дельта банку мене запевнили, що я можу одержувати до 10 тисяч гривень в місцевій валюті без жодних проблем. Але 30 жовтня керівництво банку в особі Попової О. Ю. і його головного акціонера в особі Лагуна М. І. своїм рішенням заборонило користування пластиковими картками за кордоном. Починаючи з цього дня я не можу одержати жодної копійки своїх власних грошей. Знаходячись в чужій країні я не маю іншої можливості одержати засоби для існування моєї родини. Я не можу заплатити за житло і не маю грошей на їжу і завтра вимушена буду мешкати на вулиці і помирати голодною смертю разом з малолітньою дитиною.

Вимагаю негайно вжити заходів щодо відновлення доступу по картам для мене особисто і для всіх, хто постраждав від цих злочинних дій власників і керівництва банку, у першу чергу для тих, хто знаходиться за кордоном.
Вимагаю негайно вжити заходів які б унеможливили пограбування вкладників злочинцями, які у змові вирішили вкрасти гроші вкладників Дельта банку, які знаходяться за кордоном, а також інших вкладників, які ще одержують невеличку частинку своїх вкладів, але лише для того, щоб за цей час злочинці вивели основну масу грошей в офшори.
3 ноября 2014, 12:17
Шановна Lustration,
повідомляємо, що у зв’язку з плановими технічними роботами, пов’язаними з переходом АТ «Дельта Банк» на власну процесінгову платформу, тимчасово неможливе зняття готівкових коштів з карток Дельта Банку за кордоном. В той же час зазначаємо, що у Вас є можливість здійснювати розрахунки в торгово-сервісній мережі, використовуючи картки, емітовані АТ «Дельта Банк». Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

3 ноября 2014, 11:40
Наталья, Днепропетровск
Вам фантастические рассказы писать надо, а не форумах сидеть.
3 ноября 2014, 11:43
Андрей, Киев
Ты так будешь считать только пока сам не окажешся в такой ситуации
3 ноября 2014, 11:45
Наталья, Днепропетровск
Вы когда едите в такие страны как Индия, шри-ланка, египет, турция- вы разве не везете наличку??? отзыв бредовый. вранье.
3 ноября 2014, 11:47
Андрей, Киев
Если едешь отдыхать в отель где у тебя все включено — то тогда налички много и не надо.
А во всех других случаях — это бред везти все деньги наличными. Вы в каком веке живете? Может тогда ещё золотом возить надо?
3 ноября 2014, 11:49
Наталья, Днепропетровск
В индию везут наличку. вы там много банкоматов видели???
3 ноября 2014, 11:59
Андрей, Киев
На плаже да, не много :)
3 ноября 2014, 12:02
Наталья, Днепропетровск
Вот. так что отзыв бредовый.
3 ноября 2014, 13:15
Андрей, Киев
А как насчет других стран?
Или это снимать только в Индии запретили?
vitalyi84
vitalyi84
3 ноября 2014, 13:02
Бредовый ваш комментарий, так как валюту банк не дает получить в кассах, по причине ее отсутствия. а гривну вести в Индию — ну это тупизм полный.