Віддайте депозит

allaavramenko allaavramenko
27 октября 2014, 15:42
Термін доларового депозиту закінчився 01 вересня 2014 року. На мої численні звернення, як усні, в тому числі й на гарячу лінію, так і письмові за №2461078 та 2466029, жодної відповіді не надійшло, відповідно жодного центу я не отримала. Керівник відділення вашого банку що знаходиться за адресою просп. Повітрофлотський, 58 м.Київ в образливій формі мені пояснив, що такі клієнти, як я з моїм «мізерним» депозитом для банку не важливі, йому нагальніше вирішувати проблему повернення стотисячних депозитів. Моя телефонічна скарга результатів не принесла. Чекаю вашого реагування. Алла.
27 октября 2014, 16:46
Шановний allaavramenko,
дозвольте зазначити, що за допомогою Ваших карт у Вас є можливість знімати кошти в банкоматах, проводити розрахунки в торгово-сервісних мережах, а також зберігати кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатковий дохід у вигляді відсотків на позитивний залишок.
Водночас керівництвом Банку вживаються всі можливі заходи для безперебійного обслуговування всіх Клієнтів та забезпечення депозитних виплат відповідно до норм, встановлених НБУ щодо видачі грошових коштів з депозитних рахунків. Зокрема, Ваш запит в работе.а місяць.