поверенння вкладу

Odri 15 октября 2014, 10:49
Я бачу що я тут не одна, кому Дельта банк відмовляється видати кошти після завершення терміну депозиту.
При тому, що у мене гривневий…

Що це за сервіс… замовити кошти у касі не можна, щоб прийти один раз і забрати всю суму, мені заступник начальника відділення №3 м.Львова запропонувала, їздити до них і потроху знімати в касі!!! Нацбанк поставновив до 150 тис в добу! у мене якихось 30 тис і я маю тиждень їздити день вдень, відпрошуватись з роботи трати свій час, щоб вони мені по 3 тис виплачували. Ганьба вам!!! Ніколи в житті більше в ваш банк не звернусь, нікому не пораджу, навпаки від мене негативні відгуки всім знайомим лунатимуть.
15 октября 2014, 11:37
Шановна Odri,
для перевірки та вжиття заходів просимо направити Ваші дані, з посиланням на це повідомлення, на електронну адресу consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

15 октября 2014, 11:33
Вже тут багато разів писали, як знімати більше. 30 тис знімається доволі швидко, якщо є бажання.
Сервісу звісно ганьба. але Ваша ситуація не є аж ніяк критичною, бо сума крихітна
15 октября 2014, 11:47
Прохання посилання на «як знімати більше 30 тис». дякую.
15 октября 2014, 12:06
Посилання шукати мені лінь, навіть я 2 чи 3 рази писав, и до мене.
Вкратце, так — берете всі картки дельти, переводите на кожну гроші, знімаєте з кожної в банкоматі дельти по 2.5 тис. Якщо банкомат дельти не працює, йдіть у будь-який банкомат атмосфери. Де банкомати дівіться тут — www.atmosphere.net.ua/ru/publicity_products/16649.htm
Потім з цими ж картками йдете у відділення, і знімаєте ще скільки дадуть. Якщо не дають в касі на кожну картку, треба йти в іншу касу (або в тому ж відділенні, або в іншому).
У Львові радив би Вам піти на Коперніка у касу на другому поверху, я там 2 тіжні тому без зайвих питань 10 тис зняв, може можно було й більше. В будь якому разі, знімаєте на другому, потім ще на першому
Частину грошів можно перевести на картку іншого банку і там зняти, переводьте через дельта платежі, там є функція — поповнити картку будь-якого банка. 2 тис за раз. можно перевести кілька раз, без коміссії. На приват переводять миттєво, останній раз переводив минулої ночі тисячу, дійшло менше ніж за хвилину
Спитайте родічів\знайомих. може хтось планував саме сьгодні щось купити дороге, хай дадуть Вам готівку, а Ви сплатіть карткою. Більшість інтернет магазинів вже приймає картки (розетка, сокіл і т.д.). Якщо навіть беруть комісію. то 2-х % платіть — ці відсотки повернуться кешбеком, тільки платіть платіжною карткою, бо на кредитній зараз нова послуга «Нова розстрочка», там кешбеку не буде якщо сума більше 1000 грн

Також спитайте, може в родичів\близьких є картка дельти. переведіть туди і попросіть зняти (або в інший банк. але тут я б не радив більше 5 тис за добу переводити)

Залежно від кількості карток за 2-3 дні знімете, може й швидше.

До речі, спробуйте також подзвонити на різні відділення та замовити готівку, може десь і замовлять або скажуть що є в наявності.

Так само не забувайте про вечірню касу, здається після 18.30. можно прийти і спробувати зняти ще

Може щось забув, але я думаю і цього достатньо
15 октября 2014, 12:14
Дуже дякую, ви компетентний у цих справах:).
Мені на касі сказали, що за переказ в інший банк бере 1% комісії мінімум 3 грн.
А і про «замовити готівку» мене з таким проханням відправили подалі… сказали що неможливо замовити… просто приходити в той день і питати і скільки буде стільки буде…
15 октября 2014, 12:42
>>за переказ в інший банк бере 1% комісії мінімум 3 грн
можливо це якщо робити переказ через касу, не знаю, ніколи цим не користувався
через mydelta або дельта платежі безкоштоно, принаймні до 3-х тисяч точно
15 октября 2014, 12:56
А картка приват бере за отримання коштів комісію? у вас як було?
15 октября 2014, 13:26
Я честно не знаю. бо переводив не собі. сам приватом не користуюсь. Але я думаю що ні. бо інакше б його не використовували всі для продажу через інтернет, коли є інші банки які не беруть за зарахування. Дельта, наприклад, не бере
Я ще переводив на КредоБанк, там точно не беруть, але платіж чомусь йшов тиждень, були проблеми з боку дельти
15 октября 2014, 13:29
Дякую
15 октября 2014, 11:35
Я зовсім не кажу що критична… просто ставлення до клієнта в час коли банків як аптек на кожному кроці вибирай не хочу… я обслуговуюсь і в іншому банку тому до такого ставлення не звикла…
15 октября 2014, 11:39
Я вже двзонила на вашу гарячу лінію, залишала скаргу, і писала вам через сайт, проте жодної відповіді не надійшло.