Дельта дбає

vupiyupi 8 октября 2014, 16:34
Друзі, тут багато різних коментарів. Але я особисто знаю дівчину переселенку, чия сімя звернулася по допомогу про відсрочку з кредитом і їм не начисляють штрафу за несплату кредиту. Не знаю, чи це всім так, чи треба йти і окремо домовлятися, але вони йдуть на зустріч. Можливо, комусь буде корисною ця інформація

lavralena
lavralena
8 октября 2014, 16:47
Дельта дбає тільки про себе. У мене ніяких сумнівів немає. Ось наприклад
Зарегистрирован:
8 октября 2014
Последний раз был на сайте:
8 октября 2014 в 16:34
pavelmorozov
pavelmorozov
8 октября 2014, 16:51
Ну понятно, ето банковский сотрудник которого мы больше не услышим. Но я отвечу, если бы банк выполнял свои обязательства, вовремя выплачивал проценты по депозитам, и возвращал тело депо, то и паники бы етой небыло. Деньги бы спокойно оформлялись вкладчиками на новый срок.
Дмитрий Бирюков
Дмитрий Бирюков
8 октября 2014, 16:55
Абсолютно с Вами согласен! Если бы отдавали вовремя, клиенты бы оставляли на новый срок. Для себя давно вывел истину: не отдают, а предлагают переоформить на новый срок, все, пора забирать! Банк сам заводит себя в «глухой» угол.
8 октября 2014, 17:17
Друзі, прислуховуйтеся до чужих думок і не будьте такими категоричними. Я дійсно не збираюся тут писати щодня, адже мені не платять за кожен коментар. А от що здорова нормальна людина робить тут пишучи щодня — от це питання. Вирішують проблеми? ні. Проблеми вирішують на місці, в банку, в суді врешті решт. А тут — заробляють. Ну що ж. Я вас не осуджую. Годуйте свої сімї