Валюта. Банк працює!

TornadoF6 16 сентября 2014, 14:40
Сьогодні мені в котре запропонували забрати відсотки по депозиту в гривні або чекати валютної підтримки! У відділені все спокійно, каса гривні видає по попередньому запису!
16 сентября 2014, 16:14
Шановний TornadoF6,
дякуємо за відгук.
Минфин
Ответ администратора
19 сентября 2014, 11:58
Отзыв Не подтверждён «Минфином» (на 19.09.2014).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.

16 сентября 2014, 14:47
БРЕХНЯ!!! Дописувач — підставна особа від банку! Банк з такими умовами роботи не є банком, тому що він порушує всі можливі нормативи банківської діяльності. Такому банку не місце в Україні.
16 сентября 2014, 14:51
Стоп. Стоп. Є ще гірші банки. Ви просто у ВАБ не були. Загляньте на сусідній форум. Не повірите, що може ще бути. Це тільки ягідки.
16 сентября 2014, 15:03
VkladnukViktor, Ви мене дивуєте. Річ не в тому, хто гірший, а хто ні. Ми ж не найгіршого обираємо. А в тому, чи виконує банк свої прямі обовязки? В Форумі, якого вже немає, ще гірше. Ну то й що ж. Це не виправдовує кричуще погану роботу Дельта-банку. А VAB не банкрутять лише тому, що він від Бахматюка, який має занадто тісні звязки з теперішньою владою. Я вважаю, що Дельта-банку місце тільки на фінансовій помийці. Цей банк взагалі не поважає своїх клієнтів!
16 сентября 2014, 15:12
Я як вкладник обох банків можу порівнювати. Встих частину коштів з ВАБу перекинути в Дельту. Тому й написав що є ще гірші. Адже все в цьому світі відносно. Не хочеться вірити, що й Дельта чекає така участь.
16 сентября 2014, 15:41
Касса выдает гривны по курсу 12,7, в то время как реальный курс 14. На одной сотне банк зарабатывает 130 гривен.
Arhipov
Arhipov
16 сентября 2014, 15:48
Я тоже вкладчик нескольких банков, и тоже могу сравнить, в А-банк (тот же приват) получил валютный депозит в полном обьеме, без очередей и с улыбкой кассира, по 1200$ в день.
16 сентября 2014, 16:17
Мля 12.7!!! мне нужна именно моя валюта а не гривно-фантики, вон по 14.35 продают minfin.com.ua/currency/auction/ почему я должен терять 165 грн на каждой сотне, нет валюты у банка? здесь есть minfin.com.ua/currency/auction/ пускай берут покупают и отдают.
16 сентября 2014, 16:20
Иначе вообще ничего не отдадут. В такой ситуации лучше потерять.
16 сентября 2014, 16:22
А вы в гривнах забрали?
16 сентября 2014, 16:26
Я да.
16 сентября 2014, 17:54
Добре що ми дійшли до консенсусу і погодились що банк видає депозити в гривні без проблем, а от долару немає!
16 сентября 2014, 19:03
«видає депозити в гривні» = банк обворовывает клиентов
16 сентября 2014, 21:15
Отлично! Ты наверное или везучий или работник банка, давай я тебе куплю билет в Запорожье, ты приедешь и пойдешь со мной в этот недобанк, если удастся снять все мои деньги в гривне, я тебе даю 100 доларов и покупаю билет обратно, если не получится, ты даш мне 100 долларов и напишешь здесь свои впечатления!!!
16 сентября 2014, 19:20
Так зараз дозволяє робити НБУ і так у більшості банків. Навіть приват мені минулого місяця відмовився видавати валюти. Як я знаю валюту видають банки тільки з Європейським капіталом!
16 сентября 2014, 21:14
Отлично! TornadoF6 Ты 100% работник банка, давай я тебе куплю билет в Запорожье, ты приедешь и пойдешь со мной в этот недобанк, если удастся снять все деньги, я тебе даю 100 доларов и покупаю билет обратно, если не получится, ты даш мне 100 долларов и напишешь здесь свои впечатления!!!
MIXAIL777
MIXAIL777
16 сентября 2014, 22:29
А какую сумму надо снять?)
16 сентября 2014, 23:21
Да не много около 140 тыс грн.