Докажіть, що Дельта без проблем. І ми повіримо !

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
13 сентября 2014, 15:41
Це зробити для не проблемного банку дуже ефективно і просто. Простіше простого! Повертайте вчасно готівкою депозити, не краплинами а всю суму вкладів, особливо це стосується валютних депозитів. Не створюйте проблем при знятті великих сум до 5 000 грн. в банкоматі. Вчасно та цілодобово надавайте доступ до системи «Май Дельта». Перекази повинні теж виконуватися вчасно, а не зависати. Вистачить кормити клієнтів фразами: «не має підкріплення», «прийдіть завтра», «не має валюти»,«ваша проблема буде вирішуватися»,«надайте додаткові дані» і так далі. Це останнє яскраво підкреслює, що банк маскує свої фінансові проблеми, свою неспроможність якісно і вчасно обслужити клієнтів, повернути їм іхні кошти. ТО ЯКЕ ДОВІР«Я ВИ ДО СЕБЕ ПЛЕКАЄТЕ?
13 сентября 2014, 16:34
Шановний Богдан БОГДАН,
якщо у Вас виникли труднощі з отриманням готівкових коштів — просимо для перевірки та вжиття заходів просимо направити Ваші дані, з посиланням на це повідомлення, на електронну адресу consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

TornadoF6
TornadoF6
14 сентября 2014, 21:04
Я в четвер получив доларові відсотки по депозиту, перезвонили, на протязі години я прийшов і получив!