Долари

TornadoF6 11 сентября 2014, 15:31
Сьогодні мені передзвонили і попросили на протязі години можна зняти відсотки по депозиту у доларах в межах 1000. Прийшов у відділення і зняв без проблем. Наступне підкріплення доларів буде з понеділка! В інших банках мені пропонували знімати долари в гривнях, а тут Дельта і доларах. Дивина і годі, оскільки весь долар зараз на чорному ринку.
Минфин
Ответ администратора
15 сентября 2014, 11:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 15.09.2014).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.

11 сентября 2014, 17:14
Ще було б не погано написати що це за відділення та де воно знаходиться, щоб люди могли перевірити чи це правда чи Ви є співробітник банку та пишите казки
Що до інших банків — сьогодні купив $1100 у Кредобанку, переді мною дівчина то саме купила, обмеженнь нема, лише від НБУ — 15 тіс грн на особу на добу, тому й 1100. Але курс — 13,35, з урахуванням пенсійного фонду взагалі віходить 13,42. але то менше ніж на чорному ринку, де хотять за 14. А у всіх банках де був курс 12,9х доллару не було (пройшов десь 5-6 банків)
TornadoF6
TornadoF6
15 сентября 2014, 0:19
В четвер було підкріплення доларом, мені передзвонив менеджер і я на протязі години отримав валюту. Менеджер Оксана тел 097 262 3534, головне відділення на Приіокзальній, м Львів. Наступний раз мені пообіцяли підкріплення доларом з понеділка. Наберіть Оксану і вона вам підтвердить поступлення валюти у четвер!
15 сентября 2014, 12:32
Ви знаєте, саме в цьому відділенні мені відмовили у валютному обслуговуванні, мотивувавши це тим, що мій рахунок відкритий в іншому відделенні Львова. А саме сьогодні я знов там був, попросив зняти 80 тіс грн, а мені видали 80 грн! На моє обурення мені відповіли, що не так зрозуміли. але максимум що можуть видати — це 500 грн на добу.
Стосовно баксів. процес трохи зсунувся з місця, обіцяли видати на центральному відділенні — на Валова, чекаю підкріплення