ВХОД
Вернуться

Негласные правила?

13800065 13800065
9 августа 2014, 20:27
1
Згідно п.4.9 Клієнт має право встановити Індивідуальні ліміти на Картку, крім граничних лімітів з отримання готівки, які має право встановлювати Національний банк України.
Чи можливо встановити індивідуальні ліміти на перекази коштів в національній валюті на рахунки третіх осіб, якщо ні, то чому?
Ответ банка
Дельта Банк
9 августа 2014, 20:40
Шановний 13800065,
на сьогоднішній день ліміт для переказів в СДБО «myDELTA» на рахунки третіх осіб, а також рахунки оформлені в інших Банках встановлений у межах стандартних лімітів: 5 000 грн. на добу, але не більше ніж 80 000 грн. на місяць.
Дякуємо за звернення!

Комментарии (2)

+
0
vangol76
vangol76
9 августа 2014, 20:44
Vangol, Днепропетровск
#
Это значит что по окончании срока депозита в гривне можно получать не более 5000 гривен в день ??
+
0
DeltaBank
Ответ банка
DeltaBank
9 августа 2014, 20:53
#
Уважаемый vangol76,
сообщаем, что согласно Постановлению НБУ № 328 Банк ограничивает выдачу наличных средств в национальной валюте с текущих (в том числе карточных) и депозитных счетов клиентов через кассы в пределах до 150 000 гривен в сутки на одного клиента.
Спасибо за вопрос!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
×
окно закроется через 20 секунд