ВХОД
Вернуться

Не можливість оплачувати інтернет покупки через віртуальну карту!

Петро Чіпко Петро Чіпко
15 июля 2014, 13:15
1
Я часто купую речі через сайт AliExpres, але користувався я гривневою карткою від Ощадбанку, не давно сайт поставив не вигідний курс долара 14 грн. Мені прийшлось розрахуватись валютою для чого я відкрив віртуальну валютну карту. Яку поповнив і спробував розрахуватись, після чого мені прийшло позитивне підтвердження та зняло кошти з карти. Через 2 дні на акаунт мені прийшла відмова! Де сайт стверджує що не може підтвердити мою особу! Гроші зависли і вже тиждень я чекаю не зрозуміло на що! після звернень на гарячу лінію та відділення мені заявили що потрібно чекати місяць! Що цілком не допустимо… така інерція в нас час ознака ПОГАНОГО БАНКУ! Із за некомпетентності працівників та інерційності роботи банку я терплю незручності!!!
Ответ банка
Дельта Банк
15 июля 2014, 13:19
Шановний Петро Чіпко,
в описаній Вами ситуації регламент (строки) встановлюється не Банком, а платіжною системою.
Для більш детальної інформації у Вас є можливість звернутись до Контакт-Центру Банку.

Комментарии (4)

+
0
Петро Чіпко
Петро Чіпко
15 июля 2014, 13:23
Івано-Франківськ
#
Навіть якщо і так то це ознака того що платіжна система з якою ви працюєте не надійна!!! Після такого всім своїм друзям знайомим, та клієнтам не буду рекомендувати ваш банк!!! Регламент платіжної системи це має бути ваша проблема а не моя!!!
+
0
ane
ane
15 июля 2014, 14:18
АНЕ, Киев
#
«директор» платежной системы на «другой планете» живет.
+
0
Subbota111
Subbota111
16 июля 2014, 20:21
#
Это проблемы банка а не платежной системы. У меня была та же фигня с их картой — перестали проходить платежи на Ali и на Ebay, где я люблю покупать. Была дебетная карта (т.е. мои деньги). Дельта тупо блокирует деньги клиентов на счетах. А в прошлом месяце вообще было левое списание — пополнение. Я сразу же закрыл после этого счет. Пришлось отказаться и перейти в другой банк. Я выбрал А-банк. Там открыли кредитную карту, операции проходят без проблем, причем за деньги банка. Карта «универсальная». Советую Вам сделать то же самое. Успехов.
+
0
Subbota111
Subbota111
16 июля 2014, 20:22
#
Кстати, курс по гривневой карте по курсу обмена примерно 11.90 (каждый день согласно курса банка) без комиссии за конвертацию.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд