Луганск. Не отдают долларовый депозит

AlexRewa 5 мая 2014, 13:54
Номер договора 004-12329-220413. Срок закончился 19-го апреля. Отделение в Луганске, ул. Шелкового 31. Сразу после окончания срока мне позвонили с номера начинающегося с 044 и сказали что могу забрать всю сумму в любое время. После этого началась чехарда, о которой тут многие пишут:

— сначала был лимит на снятие 15 000 грн в день по курсу, при этом долларов в кассе почти никогда не было, за 2 недели удалось выбить $600

— ввели «систему заявок»: это когда тебе надо сначала «заказать» свои деньги и потом может быть тебе позвонят, и если в кассе будет выдадут. Может быть. После моих неоднократных заказываний мне ни разу не звонили.

— сегодня узнал, что ввели новый лимит 2500 грн в день по курсу — что это за лимиты!?

— сотрудники отделения нарушают закон, отказываясь выдавать валюту при наличии ее в кассе. Сегодня передо мной сдали $400, а кассир мне выдал $200 гривнами, ссылаясь на «идите к экономистам, разбирайтесь».

В итоге: хожу в отделение каждый день, снимаю гривнами по курсу. Это полный беспредел и унижение для клиентов! Причем вижу, что я такой не один. Советую всем не связываться с этими вежливыми мошенниками.

Пожалуйста, не пишите здесь комментарии с просьбой выслать личные данные, по номеру договора найдите их сами, уж напрягитесь как-нибудь.

Требую немедленного возврата остатка с моей карточки! В долларах! Если не будет принято никаких мер, буду звонить на горячие линии НБУ.
5 мая 2014, 14:01
Уважаемый AlexRewa,
Ваш запрос принят в работу.
О результатах сообщим дополнительно.

Ирина Вакарчук
Ирина Вакарчук
5 мая 2014, 23:43
AlexRewa вам повезло по 15 000 грн в день, у меня вклад закончился ещё 24 апреля, и предлагают снимать по 1000 грн в день через банкомат и ещё и с комиссией, просто ужас… Не знаю что и делать, несколько месяцев прям как на работу ходить…
AlexRewa
AlexRewa
20 мая 2014, 13:40
Да, с валютой на Донбассе нынче туго… После моего обращения здесь, сотрудники отделения меня чуть ли не на руках носили, но правда денег отдали не сильно много. Я сейчас выехал с семьей в Киев, звонил на горячую линию Дельта Банка: сказали что могу тут снять деньги, без проблем. Завтра попробую к ним наведаться, после отпишусь
iekbrf
iekbrf
6 мая 2014, 11:35
Я ДУМАЮ НУЖНО ДЕЙСТВОВАТЬ ВОТ ТАК, ЗА ИНФ. ОБСЛУЖИВАНИЕ 243 ГРН ПЛАТИМ И ТРЕБУЕМ ЧТОБЫ ВЕРНУЛИ ПЕНЮ, МОРАЛЬНЫЙ УЩЕРБ, ВКЛАД, ПРОЦЕНТЫ И Т.Д. У МЕНЯ ЗАЯВЛЕНИЕ И ДОКУМЕНТЫ ГОТОВЫ УЖЕ НА ИЮНЬ

До Ленінського районного суду м. Луганськ

Матеріальна шкода — 6674,13 доларів США
Пеня – 434, 3 доларів США
Моральна шкода – 150 доларів США

Позовна заява
про повернення строкового банківського вкладу та відшкодування моральної шкоди

05 січня 2014 року у м. Луганськ між відповідачем по справі – Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» Луганське відділення (далі Відповідач) в особі менеджера відділення та мною, Позивачем по цій справі С. К. було укладено договір строкового банківського вкладу (депозиту) «Найращий від Миколая» № 738111 (далі Договір). Предметом Договору є розміщення мною у Відповідача строкового вкладу в сумі 6605.44 доларів США ( шість тисяч шістсот п’ять доларів США 44 центи) на строк 1 (один) місяць з 05 січня 2014 р. по 5 лютого 2014 року з виплатою Відповідачем на мою користь відсотків на суму вкладу з розрахунку 12,5 % річних.
Відповідно до п.3.4.5 Договору, Відповідач зобов’язаний був повернути мені за моєю вимогою в кінці строку дії Вкладу чи у випадках дострокового розірвання Договору шляхом перерахування коштів на поточний рахунок. Відповідно до п. 3.4.4 Договору, Відповідач зобов’язаний був сплатити проценти шляхом перерахування коштів на рахунок в останній день строку дії Вкладу.
05 січня 2014 року я виконала свої зобов'язання по Договору та внесла готівкою на депозитний рахунок 6605.44 доларів США, що підтверджується Звітом по депозиту Мій вибір в валюті USD № 738111, відкритому в пакеті послуг ПП «Базовий+» № 11111 на дату 05.02.2014р.
26 січня 2014 року я звернулася до в. о начальника Луганського відділення п. Дороги А. О. із заявою про повернення мені 05 лютого 2014 року строкового вкладу, а також відсотків нарахованих відповідно до п. 2.3 Договору (копія заяви додається). 05 лютого 2014 року я прийшла до Відповідача отримати кошти, проте мені відмовили в їх видачі, посилаючись на відсутність готівки, у зв’язку з кризовою економічною та політичною ситуацією в державі.
Таким чином, на момент подання цієї заяви Відповідач не повернув мені суму депозитного вкладу та нарахованих відсотків, чим порушив свої зобов'язання по Договору. Відповідно до ст.525 Цивільного кодексу України, є недопустимою одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов, якщо інше не встановлено договором або законом. Ні договором, ні жодним законом Відповідач свої дії не обґрунтовує, оскільки чинне законодавство України такого права йому не надають. Своїми діями Відповідач порушив також вимоги ст.ст. 629 та 1060 Цивільного Кодексу України, пункт 3.3 Постанови НБУ від 03.12.2003 року №516 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами» (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2003 р. за N 1256/8577).
Окрім матеріальної мені було завдано моральну шкоду, яка полягає в погіршенні стану мого здоров’я. Відмова Відповідача від дострокового повернення депозиту спричинили мені фізичні та душевні страждання, тяжкі переживання щодо долі своїх багаторічних заощаджень. Впродовж останніх місяців я та моя родина знаходяться у скрутному матеріальному становищі. Порушився попередній уклад сімейного життя. Унаслідок матеріальних проблем та хвилювань стали виникати сварки, скандали, чого раніше у родині не було. Важко переживаючи обставини, що склалися, в мене останнім часом виникли систематичні головні та серцеві болі, порушення сну, депресія (якщо такі факти були, вони підтверджуються відповідними медичними довідками та чеками про купівлю ліків). Я вимушений витрачати свій вільний час на здійснення дій по відновленню свого порушеного права. Крім того, я не можу забезпечити належний догляд та умови життя своїй родині. Відповідно до ст.ст. 23 та 611 Цивільного Кодексу України Відповідач повинен відшкодувати мені нанесену моральну шкоду шляхом виплати грошової компенсації, розрахунок якої додається.
Враховуючи зазначене, на підставі та керуючись ст. 41 Конституції України, ст.ст. 22, 23, 386, 525, 611, 615, 629, 1058, 1060 Цивільного кодексу України, ст. ст. 95, 96. 97, 98, Цивільного процесуального кодексу України, п. 3 ст. 50 Закону України „Про власність”, п. 3.3 Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, п. 37 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21.01.93р. №7-93, п. п. 2.1, 2.2, 2.4, 3.4.3,3.4.4, 3.4.5, 5.1, 7.2 Договору, — ПРОШУ:
1.Cтягнути з Відповідача на мою користь 6674, 13 доларів США (6605.44 доларів США сума вкладу і 68, 69 доларів США нараховані згідно умов Договору відсотки);
2.Зобов’язати сплатити Відповідача пеню в розмірі 434,3 доларів США (тобто подвійна облікова ставки НБУ від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання) за кожен день прострочення виплати вкладу;
3.Зобов’язати Відповідача відшкодувати мені моральну шкоду в розмірі 150 (сто п’ятдесять) доларів США;
4.Звільнити мене від сплати держмита згідно з положеннями п. 37 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21.01.93р. №7-93;
5.Витрати на інформаційно-технічне забезпечення покласти на Відповідача.
Додатки:
1. Копія Договору банківського вкладу №738111 від 05.01.2014 р.
2. Копія звіту по депозиту Мій вибір в валюті USD № 738111, відкритому в Пакети послуг ПП «Базовий+» № 111111 на дату 05.02.2014.
3. Копія Заяви від 26.01.2014р. про повернення депозитного вкладу.
4.Довідка від лікаря дорожної поліклініки львівської залізниці від 13.02.2009р.
5. Копія заяви та додатків до неї для Відповідача.
6. Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
7. Квитанція про сплату держмита за відшкодування моральної шкоди.
(С.К.І.)
16 лютого 2014 року

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Луганск. Не отдают долларовый депозит