Не повертає вкладим по депозитам у дол. США і поточним рахункам у дол. США

BogdanK BogdanK
10 марта 2014, 19:03
Шановні ошукані вкладники цього ганебного банку!
Завтра вівторок, а отже новий робочий день. Нехай кожен обдурений клієнт віднесе письмову заяву до банку і в регіональне відділення НБУ, адрес якого можна взнати на гарячій лінії: www.ukrbanks.info/nbuphone.html

Масовісь звернень від громадськості не дасть компетентним органам відкласти перевірку цього банку в «довгий ящик», а відповідно мусить прискорити вирішення всіх неправомірних дій від цього банку, поки ще всі наші кошти не вивели на оффшори.
Банки, що порушують закони повинні позбалятись ліцензії!!!
10 марта 2014, 19:08
Шановний BogdanK,
Ваше повідомлення верифіковане і вже знаходиться в роботі начальника регіонального управління, відповідального за вирішення Вашого питання.
Дозвольте Вас запевнити в тому, що рішення Вашого питання знаходиться в зоні підвищеної уваги Банку.
Звертаємося до Вас з проханням бути впевненим у тому, що в самий найближчий час Ваше питання буде врегульовано.
Дякуємо Вам за терпіння і за те, що залишаєтеся з нами.
Сподіваємося на те, що події останніх днів, які характерні всій банківській системі, не вплинуть на Ваше лояльне ставлення до Дельта Банку.
А ми, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб наша співпраця стала більш ефективніше в найближчій перспективі.
Дякуємо, що Ви з нами.

romandv
romandv
10 марта 2014, 22:33
Підтримую 100% я вже подав на них скаргу у регіональне представництво нбу у львові. в своєму середовищі «прорекламував» дельту і як наслідок вже двоє колег перевели депозити (хоча й суми близько 80 тис) з дельти в інші банки (незважаючи на %).
і це лише початок. таке враження, що МАЙДАН їх нічого не вчить.