ЖАЛОБА!!! для клиентов банк умирает

sil64 sil64
21 февраля 2014, 13:55
Шановні громадяни!!!
Анонс банку!!!
Я є клієнтом Дельтабанку,( працюю дрібним підприємцем) — постійним та незмінним з початку його створення.
В цьому моменті це був один з кращих банків. Проте за останні місяці якість обслуговування суттєво погіршилась.
Так 19 го числа у відділенні по пр. Палладіна мені пообіцяли, як ВІП клієнту без черг та проблем
провести просту ковертацію моїх коштів з гривни у долари в межах встановлених лімітів.
Я передзвонив та домовився про це. ПРОТЕ 19-го лютого вийшов «збій» ніби-то з причини того, що касир
«забула» про вказівку керуючого забезпечити потреби ВІП-клієнта. Ну, українці — народ терплячий, я домовився на наступний день
20-го лютого я уже прочекав цілий день (вони з кимось зідзвонювались… ) потім перед очами моїми продали з каси 400 доларів,
А орієнтовно о 16.00 сказали, що в країні надзвичайна ситуація — лімітів на валюту нема і не буде…
От такий-то став банк!!!
НАПЕВНЕ ЦІ … БАНКІРИ ПАКУВАЛИ ДОЛАРИ ЗЛОЧИНЦЯМ У ЛІТАКИ ...!!! ГАНЬБА!!!
МОЇ СКАРГИ, ПАНЕ ЛАГУН, ВИ МАЄТЕ!!! Номери скарг 1946269 та 1946245
21 февраля 2014, 15:56
Шановний sil64,
звертаємо Вашу увагу, що у Вас є можливість здійснювати валютообмінні операції при наявності необхідної суми в кассі Банку.
Якщо Ви залишили свою заявку у кассі Банку, вона буде виконана при першій же нагоді.
Запевняємо Вас, що співробітники відділення докладають максимум зусиль для того, щоб забезпечити своїм Клієнтам високий рівень обслуговування.
Дякуємо за звернення.

Olegnik
Olegnik
21 февраля 2014, 17:59
Ничего не умирает!!! Банк стабильный! Очень давно с этим банком!!! Еще когда кризис был в 2008 Дельта один из немногих остался на рынке!