Что за новый развод???

jer 2 февраля 2014, 17:45
Оформил карточку «Ощадна Картка», говорят «можете снимайть деньги в любом банкомате БЕЗ КОМИСИИ»(собственно потому и открыл счет)! Снял деньги и тут в конце месяца СНИМАЕТ КОМИСИЮ, причем совсем не маленькую!!! Как это понимать??? Оператор бредит какимито сменами тарифного плана и ничего внятного сказать не может!?! Какая смена? Какой тарифный план? я только сделал карточку? что за бред! Что за кидалово?
2 февраля 2014, 17:48
Уважаемый jer,
для проверки информации, изложенной в Вашем сообщении, просим предоставить Ваши данные (ИНН/ № счета) на электронный адрес Банка: info@deltabank.com.ua; consultant@deltabank.com.ua.
Ожидаем обратной связи.

DeltaBank
DeltaBank
4 февраля 2014, 10:37
Уважаемый jer,
информация была предоставлена Вам в телефонном режиме.
Благодарим за обращение!
4 февраля 2014, 22:35
Да мне перезвонил оператор, но ничего кроме ИЗВЕНИТЕ мы учтем это в будующем с другими клиентами не сказал… Поэтому ПРОБЛЕМА НЕ БЫЛА РЕШЕНА!
4 февраля 2014, 14:18
Без комісії через банки-партнерів «Атмосфера» (БрокбізнесБанк, Форум, ДіамантБанк та ін.). Скоріше за все там де ви знімали гроші банк не входив в мережу «Атмосфера». На скільки я знаю комісія за зняття готівки в інших банкоматах що не входять в «Атмосферу» 5- 5.5 грн., перегляд балансу рахунку -2грн(на екран або чек), перегляд балансу в банкоматах банків-учасників «Атмосфера» також 2 грн., тобто по суті без комісії можна зняти тільки готівкові кошти з вашої дебетової карти або карти поточного рахунку.
4 февраля 2014, 22:33
«Ощадна Картка №1 Debit» з«явилася недано 1-2 місяці назад, і там чітко написано що зняття коштів в УСІХ банкомата без комісії!
11 февраля 2014, 23:50
Давно не читав зміни %) дійсно згідно рішення Протоколу N.36
від «29» серпня 2013 р. по «Ощадна №1 Debit» не передбачено комісію за зняття готівки в інших банкоматах на території України, за винятком коли комісію яку може стягнути банкомат того банку де Ви знімали готівку (має бути попередження). Особисто я з такими банками не стикався.Або ви знімали гроші в валюті, знімали через касу іншого банку.
Була така штука колись в 2012 р. що якось на 1 неділю затримали зарплату і я розраховувався в магазині дебеткою Дб понад ліміт(це було кілька гривень), потім кілька раз переглядав баланс в інших банкоматах (це було -8, потім — 12 гривень). В результаті коли через тиждень мені прийшла з.п. на інший банк то виявилось що в мене -25 гривень на рахунку; коли питався в працівниці як з -12 гривень порахувати 48% річних овердрафту за 8 днів (що більше 100% прибутку) працівниця так і не змогла пояснити (повню це було 11 липня 2012 р. у Києві, відділення по пр. Перемоги)