А мне нравится!

98765L 20 декабря 2013, 21:57
Не знаю почему столько негативных отзывов. В моем отделении, в г. Николаеве, обслуживающий персонал очень отзывчив. На все вопросы отвечают корректно и помогают с разными операциями, как с расчетными счетами так и с кредитами. Конечно хочется кредит под меньшие проценты но это зависит от кредитной истории и других моментов. Большое спасибо за приятное обслуживание!!!
20 декабря 2013, 22:22
Уважаемый 98765L,
благодарим за теплый отзыв относительно работы Банка.
Для нас важно мнение каждого Клиента!

20 декабря 2013, 22:20
Уважаемый 98765L,
благодарим за теплый отзыв относительно работы Банка.
Для нас важно мнение каждого Клиента!
Александр Агафонов
Александр Агафонов
20 декабря 2013, 22:43
98765L, а где вы обслуживаетесь? Если по адресу «Космонавтов 142/3», то ваша правда. Там обслуживание действительно на высоте. В других отделениях не был, поэтому не скажу за них.
Но вот этому отделению (космонавтовскому) не помешал бы банкомат внутри, как на Спасской.
23 декабря 2013, 9:45
Уважаемый Александр Агафонов,
спасибо за Вашу оценку работы отделения Банка. Ваше замечание также принято во внимание.
Микола Шома
Микола Шома
21 декабря 2013, 14:02
Доброго дня!
Обслуговуюсь у Вашому банку з квітня місяця поточного року. Вже один, споживчий кредит погасив. На томість відкрив кредитну карту і користуюсь Вашою Готівочкою 2014. Хотів би відмітити приємне тепле ставлення Вашого персоналу у відділеннях банку Одеськоі філіі, особливо на проспекті Шевченка 12/1; На В. Арнаутській 31 та В. Арнаутській 61. Звичайно, були нюанси у обслуговуванні, чисто з технічних причин (а саме, при поповненні карткового рахунку через депозитний банкомат зажувало гроші, що завдало деяких клопотів), але в процесі іх вирішення ваші працівники проявили професіоналізм, розуміння, терпіня, за що Вам вдячний і надіюся в наступному році на подальшу, ще більш пліднішу співпрацю.
Ще одне турбує — інтернет-банкінгом MyDelta користуватися важковато- підвісає система, а іноді, навіть, при вході в систему видає помилку. Надіюсь, в майбутньому, буде вирішено і цю проблему з інтернет-банкінгом.
З повагою, Ваш Клієнт Микола Вікторович:-)
23 декабря 2013, 9:45
Шановний niisknick,
дякуємо за теплий відгук стосовно роботи нашого Банку.
Хочемо додати, що наші спеціалісти постійно працюють над покращенням роботи СДБО «myDELTA».
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!