Відповідь в стилі ДБ

viza viza
30 октября 2013, 15:50
Добрий день!
Ми вдячні Вам за Ваш лист.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на момент Вашого звернення до Банку з приводу збільшенням кредитного ліміту.

30 октября 2013, 16:39
Шановний viza,
з метою надання коректної інформації просимо деталізувати Ваше запитання.
Дякуємо за звернення.

viza
viza
30 октября 2013, 16:51
Це відповідь на моє звернення, цитую:
«Добрий день!
Ми вдячні Вам за Ваш лист.

Нагадуємо, що у разі виникнення додаткових питань стосовно обслуговування в АТ «Дельта Банк», Ви завжди маєте можливість звертатися за консультацією до Контакт — центру Банку за номерами телефонів: 0 44 428 95 95 або 0 800 500 600 (тарифікація дзвінків згідно тарифів Вашого оператора зв’язку), а також на сайт: deltabank.com.ua/»
Що тут можливо ще конкретизувати
DeltaBank
DeltaBank
30 октября 2013, 18:29
Шановний viza,
для перевірки інформації просимо надати Ваші персональні дані (ПІБ/ІПН/№ рахунку) на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Сподіваємося на зворотній зв'язок!
vvvvvvv777
vvvvvvv777
31 октября 2013, 19:02
Класс, не надо и анекдоты читать.