Хороший банк!

merkuriy777 30 сентября 2013, 13:55
м. Миколаїв(вул. Спаская). Обслуговуюсь в банку 5 років. Спочатку оформляв депозит на суму 10 тис. дол. ( десь 2 роки тримав) потім зняв гроші без проблем (заказав за 3 дні до). Зараз тримаю невеликі депозити,(один довгостроковий на 5 років) надіюсь надалі буде без проблем. Брав 2 рази товари в кредит, один раз навіть получилась скидка 5% за те що я вніс авансу зразу 50% (не очікував!) другий раз брав кондиціонер переплатив близько 100 грн. Проблем начебто не було! нині знаю погашення кредиту через касу коштує 10грн. — вважаю безпідставним, хоча це начебто НБУ прихоть!Є ще дебетна картка — Ощадна, теж зручно, та ще й щомісяця % приходить(небагато але все ж краще чим гроші лежали вдома і в будьякий момент можна зняти готівку, в магазинах розраховуюсь та ще й 1% повертають від покупки) Бажаю банку розвитку, і процвітання! а також більше доступних кредитних програм!
30 сентября 2013, 14:26
Шановний merkuriy777,
дякуємо за теплий відгук стосовно роботи Дельта Банку.
Ми раді бачити Вас серед наших Клієнтів.

1 октября 2013, 14:09
Як це, 10грн. — прихоть НБУ?
Поясніть, будь ласка, якщо не важко.
DeltaBank
DeltaBank
3 октября 2013, 12:17
Шановний vvvvvvv777,
звертаємо Вашу увагу, що комісія за оплату кредитного платежу в касах Дельта Банку встановлена в сумі 10 грн. Разом з тим, Банк пропонує ряд альтернативних каналів погашення заборгованості, з якими є можливість ознайомитись на сайті Банку: deltabank.com.ua/personal/credits/where_and_how_to_pay_for_credit/
Дякуємо за звернення!
8 октября 2013, 18:10
Вы бы мне ещё написали, что банк открывается в 9.00, это интересно, но я спрашивал не это.
Читайте вопрос.