КРЕДИТ НА ТОВАРИ

JAMESGEORGE JAMESGEORGE
11 сентября 2013, 21:57
КОЖНОГО МІСЯЦЯ Я СПРАВНО ОПЛАЧУЮ НАЛЕЖНУ СУМУ. У ТРАВНІ 2013Р Я ОПЛАТИВ НА ОДИН МІСЯЦЬ НАПЕРЕД, ВІДПОВІДНО ДО ЦЬОГО У ЧЕРВНІ Я НЕ ОПЛАЧУВАВ, ПРОТЕ НЕВІДОМО ЯКИЙ ПРАЦІВНИК ВАШОГО БАНКУ ЧЕРЕЗ ДОМАШНІ ТЕЛЕФОНИ ЯКІ Я ЗАЛИШИВ ДЛЯ КОНТАКТІВ, ПЕРЕДАВАВ ЧЕРЕЗ МОЇХ РОДИЧІВ, ВЖЕ ПІСЛЯ 10 ЧИСЛА ПРО БОРГ НА ПОТОЧНИЙ МІСЯЦЬ І ПРО ТЕРМІНОВУ НЕОБХІДНІСТЬ СПЛАТИ!!! ХОЧА ЖОДНОГО РАЗУ ДО МЕНЕ НЕ ПЕРЕДЗВОНИЛИ НА МІЙ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН І НЕ ПОВІДОМИЛИ ПРО ЗАБОРГОВАНІСТЬ І ЩЕ ПРО НЕВІДОМИЙ МЕНІ ШТРАФ ЯКИЙ ВЖЕ НАРАХУВАЛИ!!! ПРОШУ РОЗІБРАТИСЬ У ДАНІЙ СИТУАЦІЇ, АНУЛЮВАТИ ШТРАФ ТА ДЗВОНИТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА МІЙ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН. ОСКІЛЬКИ Я ПРАЦЮЮ НА РОБОТІ І ВДОМА Я БУВАЮ ТІЛЬКИ УЖЕ У НЕРОБОЧИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!!! ПРОШУ ПРИЙНЯТИ ЦЕ ДО УВАГИ І ТЕ ЩО Я ВІДПОВІДАЛЬНО СТАВЛЮСЬ ДО СПЛАТИ КРЕДИТУ ТА РОЗІБРАТИСЬ У ХАЛАТНОМУ ВІДНОШЕННІ ВАШИХ ПРАЦІВНИКІВ ДО ІНФОРМУВАННЯ КЛІЄНИІВ ВАШОГО БАНКУ!!!
ОЧІКУЮ НА ВАШУ ВІДПОВІДЬ!!!

І НА МАЙБУТНЄ: БІЛЬШЕ НІКОЛИ НЕ СТАНУ КЛІЄНТОМ ВАШОГО БАНКУ!!!
11 сентября 2013, 22:19
Шановний JAMESGEORGE,
дозвольте звернути Вашу увагу на те, що сума та терміни сплати мінімального платежу фіксовані та прописані у Вашому договорі. У випадку несвоєчасного платежу або платежу не в повному обсязі Банк має право нарахувати штрафну санкцію, яка також фіксована та прописана у п. 6.7 договору. Сума переплати йде у рахунок погашення тіла кредиту та віднімається від останнього платежу.
Також дозвольте зазначити, що інформацію стосовно Вашого кредиту у Вас є можливість уточнити наступними каналами зв'язку:
— через Контакт-Центр Банку: 0 800 500 600, 044-428-95-95;
— за допомогою Скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— через форму зворотнього зв'язку на сайті Банку;
— електронною поштою: info@deltabank.com.ua, consultant@deltabank.com.ua.
Дякуємо за звернення!