Будьте відвертими з клієнтами

toritusia 16 июля 2013, 21:40
У мене виникла проблема з Дельтабанком, в яку ніхто не хоче зануритись. Я оформила кредит на товар в магазині «Ельдорадо» у жовтні місяці минулого року.№ рахунку 26256906978165.Оформила кредит пані Дяченко О.М., яка навмисно ввела мене в оману. СВоєю рукою на документах вона написала, що я маю платити з 13 до 30 числа. Але я завжди платила на початку місяця. І одного разу (в Новорічні свята) я заплатила 14-го числа. І тут у мене почалися проблеми.Мені почали телефонувати з відділу по боротьбі з боржниками і говорити, що я просрочила платіж. Я їм пояснюю, що працівниця власноруч написала платити з 13 по 30. Мовляв, спитайте в неї чому вона так написала. Ніхто мене чути не хоче. Хамлять, грубіянять, а один молодик навіть погрожував, що приїде виїздна група і виставить мою квартиру. Скільки я письмово не зверталася до керівництва банку з проханням розібратися — присилали відписки.Таким чином у мене борг виріс до 820грн. А сьогодні зателефонували і сказали, якщо не заплачу, то діло передадуть юристам. Але ж я не порушник. Подзвоніть і запитайте у своєї працівниці, чому вона ввела мене в оману. Хоча цього ніхто не зробить, бо (я зробила такі висновки) банк таким чином наживається на копійках, а відтак на сльозах своїх клієнтів. Алеж якби в мене були гроші, то чи я б оформляла той кредит? Ваш банк хоче забрати в мене останнє. Якщо там є хоч одна порядна людина, то підкажіть, як діяти аби з мене зняли цей борг. Або ж як напряму зв*язатися з керівництвом банку, щоб я їм розповіла свою проблему. Бо листи перехоплює Брилова, а номер телефону ніхто не дає (наголошую: керівника банку). Що дуже дивує. Жодна установа, підприємство чи організація не приховують телефону керівника. Всі завжди відкриті для клієнтів окрім ДЕЛЬТАБАНКУ,
16 июля 2013, 22:04
Шановна toritusia,
надану Вами інформацію було передано до відповідального підрозділу Банку для перевірки та прийняття необхідним мір. По вирішенню питання Ви отримаєте офіційний лист-відповідь від Дельта Банку.
Дякуємо за звернення.