Платіжна картка MasterCard

barni barni
5 июля 2013, 11:36
Працівники банку і оператор гарячої лінії мене запевняли, що коли сума на рахунку у мене 0,0 usd то плата за обслуговування картки братися не буде. Я був здивованих коли на рахунку стало — 2,00 usd. Навіщо говорити не правду?
Та і в умовах нічого про це сказано не було.
5 июля 2013, 11:45
Шановний barni,
згідно умов Тарифного пакету «Платіжна картка №1», плата за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжної картки, сплачується щомісячно з витратного ліміту, з суми позитивного залишку власних коштів Клієнта, в останній робочий день місяця при наявності заборгованості по рахунку або залишку власних коштів на рахунку. У випадку, якщо залишок власних коштів на поточному рахунку з використанням платіжної картки менш ніж встановлена плата, плата встановлюється у розмірі залишку на даному поточному рахунку.
Для перевірки інформації, викладеної у Вашому повідомленні, прохання надати Ваші персональні дані (ІПН/№ договору/інш.) на електронну адресу Банку consultant@deltabank.com.ua. Дякуємо за звернення.

barni
barni
5 июля 2013, 11:58
Мені просто доступно поясніть мінусовий баланс коштів на Платіжна картка MasterCard можливий?
DeltaBank
DeltaBank
6 июля 2013, 11:42
Шановний barni,
по Вашому запиту повідомляємо, що по карті може виникати від'ємний баланс (недозволений овердрафт), причини виникнення овердрафту регламентуються договором на відкриття карткового рахунку. Дякуємо за питання!